Vertical - logo
Maglajz logo

Výrobní číslo u produktů Petzl

uveřejněno

18.01.2016

Kódování výrobního čísla u produktů Petzl se mění.

Výrobní číslo u produktů Petzl

výrobní číslo Petzl

Za účelem zlepšení sledovatelnosti výroby produktů   se Petzl rozhodl pozměnit kódování individuální výrobního čísla svých OOP. Nový systém kódování bude obsahovat výrobní číslo série, které výrobci rychlejší a přesnější přístup ke všem výrobním údajům.

vvýrobní číslo Petzlvvýrobní číslo Petzl
Tato změna se bude postupně zavádět u všech OOP během let 2016 a 2017.
Všimněte si také, že v návodech k použití bude tato změna také postupně zaváděna. V důsledku toho můžete během těchto dvou let, 2016 a 2017, pozorovat některé rozdíly mezi vysvětlením značení výrobního čísla uvedeného v návodu k použití a čísla uvedeného na produktu OOP.
Matrice značení se bude měnit. Díky tomuto novému systému kódování (typ B), bude individuální výrobní číslo série čitelné pouze při skenování matrice.

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo