Vertical - logo
Maglajz logo

Vírský cepín 2018 & Petzl testing day

uveřejněno

01.03.2018

Jedinečná událost - testování nejnovějších cepínů Petzl, které ještě nejsou v prodeji, spojené s MČR v ledolezení na rychlost.

Vírský cepín 2018 & Petzl testing day

 

Máme tady rok 2018 a s ním i další ročník závodů v ledolezení na rychlost - Vírský cepín, který je zároveň také oficiálním mistrovstvím ČR.

V letošním roce jsme závody spojili s testováním našich nových zbraní do ledu, které přijdou na trh v červenci roku 2018. Vy si je můžete vyzkoušet už teď. Přijeďte do Víru a užijte si lezení v ledu. Čeká tam na vás spoustu zaledovaných linií, můžete si od nás půjčit mačky a cepíny, porovnat si starší modely s úplně novými, které teprve čekají na uvedení na trh. Co pro vás máme?

Mačky Lynx, Vasak, Irvis, Sarken               Cepíny Nomic, Quark, Ergo, Gully a úplné novinky Nomic 2018, Quark 2018 a Ergonomic 2018 

Pokud si někdo bude chtít užívat ledolezení ještě více, může se od 13.00 hod zaregistrovat a vyzkoušet si závodní linii na čas. Nejrychlejší závodníci postoupí do večerního finále. Atmosféra je skvělá a odvážlivců, kteří se nechají vyhecovat a jdou do toho, je každý rok spousta. Tak neváhejte a zapište si termín do Vašeho kalendáře. Těšíme se na Vás.

 Vírský cepín 2018

Další informace o stěně na www.ledovastenavir.cz

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo