Vertical - logo
Maglajz logo

Upgrade softwaru OS by Petzl pro NAO

uveřejněno

07.03.2013

Zdokonalený software OS by PETZL pro svítilnu NAO ke stažení zdarma.

Upgrade softwaru OS by Petzl pro NAO

Nová verze softwaru "OS by Petzl" pro optimalizaci výkonu čelových svítilen Petzl právě vychází. Aktualizace se týká všech, kdo vlastní svítilnu Petzl NAO.

 

 

 

pictoZdokonalený software vám umožní:

  • ušetřit akumulátor v případě náhodného zapnutí svítilny (např. v batohu)
  • zlepšit výkon svítilny v extrémních teplotách
  • využít výhody opravy drobných chyb v elektronice svítilny
  • automaticky v budoucnu instalovat další aktualizace
  • zaručuje kompatibilitu s Windows 8 a Mac OS X.8 Mountain Lion

Tento upgrade nijak neovlivní vaše osobní nastavení programů, které jste si již vytvořili. Pravidelné aktualizace vaší svítilny vám umožní získávat výhody nejnovějších inovací čelových svítilen.

Ecran OS by Petzl

pictoVýhody softwaru OS by Petzl:

Software OS by Petzl, který má snadné intuitivní ovládání, umožňuje naprogramování režimů čelové svítilny podle vašich potřeb: můžete si nastavit svítivost svítilny NAO podle aktivity, nebo naprogramovat akumulátor CORE pro modely TIKKA®2-ZIPKA®2.

  • Zdarma ke stažení
  • Snadné použití
  • Dostupné pro Windows a Mac OS

 

STÁHNĚTE SI OS BY PETZL pro Windows (verze 2.8.47)

STÁHNĚTE SI OS BY PETZL pro Mac OS X (verze 2.8.47)

 
 
Po stažení softwaru pokračujte podle následujích kroků:
1 – Připojte akumulátor.
2 – Připojte svítilnu k akumulátoru.
3 – Dobijte akumulátor.

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo