Vertical - logo
Maglajz logo

Test Petzl CORE

uveřejněno

24.10.2012

Zapůjčení akumulátoru Petzl CORE na vyzkoušení v prodejnách po celé ČR a na Slovensku.

Test Petzl CORE

UPOZORNĚNÍ

naše firma pro Vás připravila testovacací akci akumulátoru Petzl CORE. Po celý listopad si můžete Petzl CORE ve vybraných prodejnách po celé České republice a na Slovensku zapůjčit domů a vyzkoušet si jeho použití a programování prostřednictvím softwaru OS by Petzl, který je zdarma ke stažení. Akumulátor CORE je velmi příjemný pomocník pro ty z vás, kdo svítilnu používáte často. Například pro sportovní aktivity, zejména v tomto ročním období, kdy se dny krátí a času na trénink ubývá. Nemusíte každý týden dokupovat nové baterie. CORE stačí po každém tréninku připojit na váš počítač a za chvíli máte svítilnu opět připravenou k použití. Pokud se odpoledne vracíte ze skal a zastihne vás podzimní temnota, čelovku Petzl s akumulátorem CORE můžete mít vždy po ruce v batohu, doma ji opět nabijete a druhý den je opět v pohotovosti.

 

 Seznam prodejen, kde si můžete Petzl CORE zapůjčit.

 

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo