Vertical - logo
Maglajz logo

Teal - zdravé praní

uveřejněno

10.05.2018

Praní v šetrném, čistě přírodním prostředku, šetří nejen přírodu, ale i Vás.

Teal - zdravé praní

TEAL je 100% přírodní, biologický a ekologický produkt vyrobený z mýdlových ořechů. Když ho používáte při praní, do kanálu, potažmo do prostředí, odchází pouze snadno odbouratelný přírodní "odpad". Mnoho z nás si ale neuvědomí další výhody používání tohoto přírodního prostředku. Každý, kdo má alergie na moderní prací prostředky, aviváže, mycí gely, umělá vlákna, atp. ví, o čem je řeč. Alergií přibývá a zejména děti jsou hodně citlivé. Další výhodu praní v tomto prostředku mohou nalézt obyvatelé rodinných domků s vlastní biologickou čističkou odpadu, kdy jim tento čistě přírodní produkt nezatíží biologické prostředí čističky a snadno se v ní odbourá. Výborný je také univerzální mycí prášek, který lze použít jak na mytí nádobí, tak i k umývání vlasů i celého těla. To ocení zejména cestovatelé do odlehlých krajin, kdy se mohou bez problémů umýt v potoce, nebo rybníku, aniž by znečišťovali životní prostředí.

eko drogerie, bio drogerie, praní, Teal, zdravé praní

Prohlédněte si seznam produktů TEAL v našem katalogu zboží

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo