Vertical - logo
Maglajz logo

Štefánik Trail - Petzl fotosoutěž

uveřejněno

03.07.2014

Vyhlášení výsledků fotosoutěže noční části ultra trail maratonu Štefánik Trail 140

Štefánik Trail - Petzl fotosoutěž

 

 

 

 

 

 

Petzl Štefánik Trail 2014

 

Vyhlášení výsledků fotosoutěže

Přinášíme vám výsledky soutěže, kterou jsme zorganizovali v rámci našeho partnerství na nově vzniklém skvělém ultra trail maratonu Štefánik Trail 140. Jako partner závodu jsme na nočním občerstvovacím stanovišti při vodní nádrži Buková poskytovali servis na čelové svítilny závodníků. Na našem stánku Petzl service and test station bylo možné vyměnit baterie, dobíjecí aku bloky k Nau, v rámci možností jsme i opravovali porouchané svítilny. Zájemci si mohli zapůjčit a během závodu vyzkoušet některé z nejvýkonnějších modelů značky Petzl, např. TIKKA RXP, NAO, ULTRA, ULTRA WIDE. První závodníci se začali objevovat kolem desáté hodiny a přibíhali postupně v průběhu celé noci. Poslední závodníci na předávkách štafet dorazili kolem 3 hodiny ráno. 

Jak tedy soutěž dopadla?
Přestože se na občerstvovacím stanovišti a podél trati v průběhu celého závodu pohybovalo spoustu fotografů a očekávali jsme velké množství příspěvků, byli jsme překvapeni, že do soutěže se přihlásilo pouze několik málo účastníků. Z jejich fotografií naše porota, po předchozím sečtení vašich hlasů na face booku,  vybrala pět nejlepších záběrů.

1. MÍSTO

 Petzl Štefánik Trail 2014

2. MÍSTO

Petzl Štefánik Trail 2014

3. MÍSTO

Petzl Štefánik Trail 2014

4. MÍSTO

Petzl Štefánik Trail 2014

5. MÍSTO

Petzl Štefánik Trail 2014

 Výhercům gratulujeme a zasíláme slíbené ceny: čelovka Nao, běžecké triko Petzl a čepice Petzl.

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo