Vertical - logo
Maglajz logo

SPORT Life 2011

uveřejněno

07.11.2011

Již desátý ročník veletrhu outdoorového zboží SportLife začíná ve čtvrtek 10. 11. na výstavišti v Brně.

SPORT Life 2011

Ve čtvrtek začíná na brněnskémChillaz výstavišti již desátý ročník veletrhu outdoorového zboží - SPORT Life - který pro účastníky přichystal kromě výstavních stánků výrobců a dovozců sportovního vybavení také pestrý doprovodný program. Nebudou chybět různé adrenalinové aktivity, lanové dráhy, lezení s cepíny po kládách, nebo slackline. Velmi zajímavým programem v průběhu veletrhů SPORT Life a BIKE BRNO budou na dvou přehlídkových molech představeny módní přehlídky FASHION SHOW - BIKE a FASHION SHOW - OUTDOOR, které předvedou aktuální trendy sportovních značek těchto odvětví. Přehlídky budou probíhat 3 x denně paralelně na dvou přehlídkových molech se speciálním týmem modelek v úplně nové choreografii!

Do těchto módních show jsme pro Vás zařadili kolekce oblečení značky CHILLAZ a obuvi KARRIMOR pro nadcházející sezónu jaro/léto 2012 a jsme zvědaví, jakou choreografii autoři pro tyto značky připravili.

Naše firma se opět tohoto veletrhu účastní a bude se prezentovat jako zástupce světových značek outdoorového trhu s dvacetiletou historií a nabytými zkušenostmi, která svým zákazníkům poskytuje kvalitní služby a servis.

 

 

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo