Vertical - logo
Maglajz logo

Školení Slovensko 2011

uveřejněno

05.10.2011

Produktové školení našich obchodních partnerů na Slovensku.

Školení Slovensko 2011

Ve dnech 30.9. až 1.10. pořádal Vetical Trade ve Vysokých Tatrách na Slovensku produktové školení obchodních partnerů. Pro účastníky jsme připravili 9 stanovišť s různými aktivitami a předali jsme jim jak teoretické, tak hlavně praktické informace, jak naše produkty používat, aby byli schopni svým zákazníkům poskytnout přesné informace, správně jim poradit a poskytnout co nejlepší servis, který je s našimi produkty neodmyslitelně spjatý. Dále jsme jim také představili novinky pro rok 2012.

 

Jednotlivá stanoviště:

- stany a karimatky THERMAREST

- kapalinové vařiče MSR

- lanová centra a novinky PETZL

- slaňování s pomůckami PETZL pro sport + výstup via ferratou

- samozáchrana z převisu a krátké výstupy aneb další použití REVERSA 3

- drytooling - různé modely cepínů a stoupacích želez PETZL, jejich ergonomie a způsob použití

- slanění s pomůckami PETZL pracovní sféra

- dlouhý výstup s pomůckami PETZL pracovní sféra

- práce na šikmých střechách a použití GRILLONU PETZL pracovní sféra

Počasí bylo až na silný vítr vynikající a počet participantů veliký. Věříme, že všichni účastníci si odnesli kromě nových informací a zkušeností také spoustu příjemných zážitků a všem děkujeme za účast a věnovaný čas.

                                                                                                                      Váš Vertical Trade tým

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo