Vertical - logo
Maglajz logo

Školení prodejců na Slovensku

uveřejněno

25.06.2012

Produktové školení prodejců značek Petzl, MSR, Thermarest, Platypus a SealLine na Slovensku.

Školení prodejců na Slovensku

O víkendu 15. - 17. června jsme pořádali produktové školení našich obchodních partnerů na Slovensku. Školení se uskutečnilo v překrásné oblasti Manínskej Tiesňavy poblíž Povážskej Bystrice, nedaleko Súlova. Na programu bylo praktické používání jistících pomůcek pro sportovní lezení, rozdělení pracovních postrojů, stavění stanů MSR, rozebírání, čištění a zapalování benzínových vařičů MSR a další. Po setmění si všichni mohli vyzkoušet, jak svítí čelové svítilny Petzl a seznámit se s novinkou, která již brzy přijde na trh - inteligentní svítilnou Petzl NAO. Ta překonala veškerá očekávání a překvapila všechny účastníky, svítí opravdu výjimečně, není to pouze reklamní buzz. Účelem školení bylo seznámit prodejce s našimi produkty, ukázat jim praktické použití a předat důležité informace, aby mohli svým zákazníkům poskytnou ty nejkvalitnější služby při výběru vybavení. Všichni účastníci obdrželi pro své prodejny certifikáty potvrzující znalosti prodávaného vybavení námi zastupovaných značek.

Zvláštní poděkování patří také Dušanovi Zajacovi a jeho Horolezecké škole za poskytnutí prostor, kde jsme část školení věnované horolezeckým aktivitám, mohli uskutečnit. Pokud máte někdo zájem o absolvování lezeckých kurzů, můžeme jeho školu vřele doporučit. Dostane se vám té nejkvalitnější péče.     

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo