Vertical - logo
Maglajz logo

Seznamte se s Bindi

uveřejněno

02.11.2018

Čelovka vyvinutá pro městské použití, ale její univerzálnost je vhodná pro spoustu dalších aktivit.

Seznamte se s Bindi

Čelovka BINDI byla vyvinutá pro městské použití, ale její univerzálnost je vhodná pro spoustu dalších aktivit. BINDI je konstruovaná tak, aby byla malá, lehká a hodně svítila, dá se připevnit několika způsoby a to nejen tradičně na hlavu. Je to skvělý společník pro dlouhé podzimní večery.

1. Váží pouhých 35 gramů a vejde se do dlaně.
2. Nabízí režim čirého světla se třemi intenzitami svícení a režim červeného světla se dvěma intenzitami.
3. V nejvyšší intenzitě svícení má čelovka 200 lumenů a dosvítí do 36 metrů s dvouhodinovou výdrží akumulátoru.4. Ve střední intenzitě má čelovka 100 lumenů a dosvit 23,5 metru s výdrží 3 hodiny.
5. V nejnižší intenzitě 5 lumenů je dosvit do 6,5 metru a výdrž celých 50 hodin.
6. Režim červeného světla nabízí dvě nastavení - nepřetržité svícení nebo blikání - pro zachování vašeho nočního vidění nebo pro bezpečnou viditelnost pro ostatní.

Petzl Bindi

7. Ovládání jediným tlačítkem: jedním dlouhým stisknutím můžete přepínat mezi červeným a čirým světlem. Jedním krátkým stiskem přepínáte mezi intenzitami svícení. Po uplynutí 3 sekund bez stisknutí tlačítka se čelovka vypne jediným stisknutím.
8. Zapne se v režimu, který byl naposledy použit při vypnutí.
9. Stisknutím tlačítka po dobu 4 vteřin při vypnutí a otočením těla čelovky do obrácené polohy se čelovka zajistí proti náhodnému zapnutí.

Petzl Bindi

10. Dobíjecí akumulátor Li-Ion 680 mAh se snadno dobíjí pomocí kabelu micro USB s dobou nabíjení 4 hodiny.
11. Indikační kontrolka ukazuje zbývající životnost akumulátoru během používání: zelená pro 66-100%, oranžová pro 33-66%, červená pro 0-33%.
12. Při nabíjení se rozsvítí červená kontrolka a při úplném nabití svítí zeleně.
13. Výhodou proti ostatním modelům je, že BINDI svítí i při nabíjení. To znamená, že ji můžete mít připojenou například na powerbance v batohu, a běžet s ní třeba celou noc.

Petzl Bindi

13. Tenká elastická gumička je nastavitelná a poskytuje nespočet možností pro připevnění: kolem krku, postavená na rovném povrchu, omotaná kolem hůlky atd.
14. Je otočná o 360 stupňů pro umístění světla v mnoha různých úhlech.
15. Ochrana IPX4 zajišťuje ochranu proti postříkání vodou.

S BINDI v kapse nebo batohu není důvod, proč by vás měla tma zaskočit.

Petzl Bindi

Více informací o BINDI v katalogu zboží


Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo