Vertical - logo
Maglajz logo

Postup při podezření na padělek Petzl

uveřejněno

16.04.2015

Jak postupovat v případě, že máte podezření na padělek produktu značky Petzl.

Postup při podezření na padělek Petzl

 

 

 

 

 

 

Uživatelský postup pro zacházení s potenciálními padělky Petzl

Případ 1: kopie originálního produktu Petzl 

Máte-li produkt, který vypadá jako produkt Petzl, design, barvy, tvary a obal výrobku jsou do značné míry inspirovány originálním produktem značky Petzl, ale nemá logo, nebo má jiné logo než oficiální logo Petzl.

Pozor, toto není produkt Petzl.

Příklad:
Kopie stoupacích želez VASAK bez loga

Counterfeit VASAK Counterfeit VASAK Counterfeit VASAK
Nikdy nepoužívejte tento výrobek. Prosím, kontaktujte zástupce Petzl ve vaší zemi pokud jste přišli do styku s ilegálními kopiemi a jste schopni je identifikovat, nebo máte nějaké dotazy - vertical@vertical.cz

Případ 2:  kopie originálního produktu s padělky ochranných známek Petzl

Ochranná obchodní značka PETZL je padělaná podobným názvem: Petzel, zároveň s reprodukcí obalů Petzl, vzorů, barev, tvarů, kresby, právních sdělení ...

Pozor, toto není produkt Petzl.

Příklad:
Kopie nože SPATHA s logem PETZEL

Counterfeit SPATHA

Kopie čelové svítilny TIKKA s logem PETZEL

Counterfeit TIKKA 2Counterfeit TIKKA 2

Nikdy nepoužívejte tento výrobek. Prosím, kontaktujte zástupce Petzl ve vaší zemi pokud jste přišli do styku s ilegálními kopiemi a jste schopni je identifikovat, nebo máte nějaké dotazy - vertical@vertical.cz

Případ 3: kopie originálního produktu s identickou kopii ochranné známky Petzl

Váš produkt je opravdu totožný s produktem Petzl (ochranné známky PETZL jsou dokonale reprodukované, logo, design, barvy, značení, návod k používání, obal, se zdají být dokonalé), ale máte-li pochybnosti, zda se jedná o skutečný výrobek Petzl (proto, že se zdá spíše špatná kvalita), postupujte podle následujících kroků:

  • Okamžitě přestaňte produkt používat.
  • Prosím kontaktujte oficiálního zástupce Petzl ve vaší zemi - vertical@vertical.cz


Padělky Petzl doposud odhalené

Poteciální padělky, které jsme doposud odhalili, jsou uvedeny níže.  V takovém případě je nutné být opatrný. Máte-li pochybnosti o tom, zda je či není váš produkt Petzl (protože se zdá, že je dost špatná kvalita), postupujte podle následujících kroků: 

  • Okamžitě vyřaďte produkt z používání a umístěte ho do karantény.
  • Prosím kontaktujte oficiálního zástupce Petzl ve vaší zemi - vertical@vertical.cz

ASCENSION 

Counterfeit ASCENSION/security/recall-counterfeit-products-ascension-2.jpg?v=1

"Aby byla respektována práva na ochranu duševního vlastnictví a bezpečnost svých zákazníků, vede Petzl již několik let aktivní boj proti výrobě nelegálních kopií a padělků svých produktů. Děkuji vám za vaši pozornost a důvěru."

Paul Petzl, President.

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo