Vertical - logo
Maglajz logo

PETZL - Trios

uveřejněno

09.08.2011

Přilba pro speleologii s integrovanou novou vysoce výkonnou svítilnou Ultra Wide, která má kužel světla upravený speciálně pro speleology.

PETZL - Trios

Přilba pro speleologii s integrovanou novou vysoce výkonnou svítilnou Ultra Wide, která má kužel světla upravený speciálně pro speleology a jako zdroj slouží dobíjecí akumulátor Petzl ACCU 2.

Přilba TRIOS je určena jeskyňářům, kteří hledají řešení dvou svítilen v jedné kompaktní, odolné a pohodlné svítilně. Tato přilba nabízí velkou univerzálnost použití a množství kombinací - skořepina je vyrobena z ABS s polystyrenovou výstelkou. Svítilnu představuje novinka pro letošní sezónu, ultra výkonná svítilna ULTRA WIDE.

Tato svítilna nabízí vysoce výkonné regulované světlo o jasnosti 300 lumenů a celistvý, rovnoměrný kužel v úhlu 180°. Má čtyři režimy svícení a záložní rezervu při téměř úplném vybití akumulátoru.

Povrch čočky svítilny je speciálně upraven, aby kužel světla nebyl úzký, ale aby se rozptýlil v okruhu 180°. Dva zvláštní výčnělky, které vypadají jako obočí, lomí světelné paprsky směrem dolů před vaše nohy, takže prostor přibližně 2 metry před vámi je osvětlen jasněji a rozpoznáte terénní nerovnosti a překážky. Při rozsvícení svítilny máte pocit, že před vámi tlačíte den a za vámi zůstává noc - takový je pocit z kužele v úhlu 180°. 

Vlastnosti:
- odolná, lehká, dobře odvětraná přilba
- vysoce výkonná svítilna 300 lumenů
- široký rovnoměrný kužel 180°
- čtyři režimy svícení
- konstantní výkon se automaticky přepne do záložního režimu při téměř úplném vybití akumulátoru.
- vysoce výkonný dobíjecí akumulátor (Lithium Ion 2000 mAh): velká kapacita a vynikající funkčnost při nízkých teplotách
- odolná konstrukce a odolnost nepříznivému počasí (IP 67)
- součástí balení je elastický pásek, svítilnu můžete sejmout z přilby a nosit na hlavě.
- při použití prodlužovacího kabelu můžete použít větší ACCU 4 (prodloužíte dobu svícení) a uložit ho do batohu, nebo kapsy.

Technické informace TRIOS

Technické informace ULTRA WIDE

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo