Vertical - logo
Maglajz logo

Petzl Sirocco

uveřejněno

07.05.2013

Ultra lehká přilba pro horolezectví a alpinismus přichází na trh.

Petzl Sirocco

SIROCCO® ultra-lehká horolezecká a alpinistická přilba

 

Nový standard pro lehké přilby

S hmotností 165 g se SIROCCO stává novým vzorem pro lehké přilby. SIROCCO je také výborně odvětraná po celé ploše pod přilbou.

 

Petzl - SIROCCO ®

Lehká s výbornou odolností vůči nárazu
  Konstrukce z monobloku snižuje hmotnost na minimum zatímco vynikající odolnost vůči nárazům zůstává zachována především díky mechanickým vlastnostem vstřikovaného polypropylenu (EPP). Textitlní popruhový systém upevnění přilby na hlavu také přispívá k její nízké hmotnosti. Novinkou je magnetická přezka podbradního pásku, která umožňuje zapnutí jednou rukou.

 

Petzl - SIROCCO ®

Pohodlná, se snadným použitím
Přilba je výborně odvětraná po celé ploše skořepiny a dá se nastavit a přizpůsobit všem tvarům hlavy. Uvnitř je odnímatelná výstelka, kterou je možné prát. Magnetická přezka umožňuje snadné zapnutí podbradního pásku jednou rukou (Petzl patent).

 

Fotografie přilby SIROCCO v akci


 

Další informace v katalogu zboží

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo