Vertical - logo
Maglajz logo

Petzl RocTrip China

uveřejněno

17.05.2012

Oficiální film z největší lezecké události minulého roku je hotov.

Petzl RocTrip China

VIDEO - Petzl RocTrip China 2011 - oficiální film

Na podzim minulého roku, přesněji 26.-30. října 2011, se více jak 600 lezců z celého světa setkalo z lezci Petzl týmu na jedinečné události - Petzl RocTrip China. Všichni, kdo se účastnili, si vyzkoušeli více než 250 úplně nových délek na neuvěřitelném vápenci, speciálně osazených pro tuto událost. Dlouho očekávaný film právě dorazil.

 


The Baraka Flims (Vladimir Cellier a Julien Nadiras) potřebovali pár dlouhých měsíců na editování, aby pečlivě doladili závěrečné úpravy filmu.Dave GRAHAM in "Polvo Tecnico"

Více než 2 TB každodenního lezení, natočených ve spolupráci s Bertrand Delapierrem a Guillaume Broustem, s rozhovory v mnoha jazycích, s o riginálním hudebním doprovodem a s pár extrémními ukázkami, je finální sestříhaná verze ojedinělý komplexní projekt, který se podařilo zdárně dokončit.

Již žádný povyk a rozruch, nastal čas se předvést! Vydejme se na cestu do provincie Guizhou na jihozápadě Číny, přesněji na vysoké stěny a Great Arch v údolí Getu He: prožijte si intenzivní zážitky z objevování záhadné země, potkejte se z místními přátelskými obyvateli a zalezte si s davy nadšených lezců z celého světa, kteří se Petzl RocTripu účastnili.

 

         

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo