Vertical - logo
Maglajz logo

Petzl Roc Trip China

uveřejněno

12.05.2011

Již deset let Petzl RocTrip umožňuje setkání amatérských lezců s profesionály v překrásných lokalitách. Atmosféra vzdálená stresujícímu prostředí závodů v lezení, kde si každý vychutnává cesty stvořené pro tuto mimořádnou akci. Pro letošní Roc Trip 2011 byla připravena kompletně nová oblast v samotném srdci Číny.

Petzl Roc Trip China

Petzl RocTrip China – 26.-30. října 2011 – údolí Gétû

Již deset let Petzl RocTrip umožňuje setkání amatérských lezců s profesionály v překrásných lokalitách. Atmosféra vzdálená stresujícímu prostředí závodů v lezení, kde si každý vychutnává cesty stvořené pro tuto mimořádnou akci. Pro letošní Roc Trip 2011 byla připravena kompletně nová oblast v samotném srdci Číny.

Ohromný přírodní oblouk a nádherné struktury stěn v Chuansangu, nacházející se v provincii Guizhou, čekali na naši návštěvu. Během dvou příležitostí navštívit tuto oblast, silná mezinárodní skupina stavitelů cest zrealizovala pár projektů neskutečně nádherných cest.

Říjen 2010: Dani Andrada, legendární lezec Petzl týmu, byl mezi prvními staviteli cest, který navštívil tuto oblast. Dani poslal zprávu Sergi Castéranovi, který si právě balil věci na cestu, aby se s ním setkal: "Sergio... Inhumana! La cueva es brutal como 5 time Santa Linya, te dejare vias de 5 estrellas ay montones" --> "Sergio, je to neskutečné! Jeskyně je brutál, je pětkrát větší než Santa Linya s neskutečným počtem pětihvězdičkových cest"

250 lezeckých délek

Petzl RocTrip China 2011 nabídne účastníkům více než 250 lezeckých cest rozložených v 15 sektorech údolí. V nabídce je: koktejl extrémních cest (až 9a pro nejlepší lezce) doplněných hromadou středně těžkých cest na parádním vápně. Oblouk Chuanschang stojí za to zvláště na podzim, kdy vycházející slunce osvětlí řeku.

Údolí Getu

Údolí Getu a jeho obyvatelé se připravují uvítat lezce z celého světa. Samozřejmě tam bude kompletní Petzl team doplněný elitou lezců asijské lezecké komunity. Je to kompletní změna scenérií, která vás zavede přes půl zeměkoule skrze monumentální oblouk na konci cesty. Bude to také jedinečná příležitost setkat se s místními obyvateli Miao, hrdými farmáři, kteří obhospodařují svá rýžová pole po tisíciletí.

Partneři RocTrip 2011 jsou také: La Sportiva, Ozark, Air Star, CMA, GZMA, a provincie Guizhou

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo