Vertical - logo
Maglajz logo

Petzl Night Running

uveřejněno

26.10.2018

Připojte se v období od 6. do 26. listopadu 2018 k naší akci Petzl Night Running Challenge na Strava.com: Noční běh 42 kilometrů, ve městě, které si sami zvolíte, najednou, nebo po etapách, po dobu tří týdnů.

Petzl Night Running

CHALLENGE

PETZL NIGHT RUNNING

Máte rádi výzvy?

Připojte se v období od 6. do 26. listopadu 2018 k naší akci Petzl Night Running Challenge na Strava: Noční běh 42 kilometrů, ve městě, které si sami zvolíte, najednou, nebo po etapách, po dobu tří týdnů.

POJĎTE DO TOHO S NÁMI!

PROČ VEČER?

Pro mnohé z nás jsou dny kratší, ale delší noci jsou také příležitost. Noční běh vytváří intenzivní pocity a nabízí jiný pohled na město. Ať již běháte po práci nebo brzy ráno, máte možnost prozkoumat vaše město v jinou dobu!

 

JAK SE PŘIHLÁSIT?

               

Přihlaste se do Petzl Night Running
na www.strava.com 

Uběhněte vzdálenost v naší výzvě
a budete zařazeni do slosování
o ceny.

Pravidla soutěže ke stažení zde

 

NA VÍTĚZE ČEKÁ 1000 CEN

Tím, že do 26. listopadu 2018 dokončíte Petzl Night Running Challenge, získáte nárok na účast v losování o ceny:

    - jednu z 300 čelovek BINDI  

- jeden z 200 šátků Petzl Buff®

     - jedno z 500 triček finisherů

  

 

    Každý, kdo dokončí naši výzvu získá odznak, který si vloží do sbírky svých trofejí na svém účtu Strava.com

 

SOUTĚŽ NA INSTAGRAMU

Můžete vyhrát další čelovku BINDI!

Během naší akce Strava Challenge (od 6. do 26. listopadu 2018) můžete na svůj Instagram vkládat obrázky z vašich nočních běhů městem s následujícím popisem:
"Vítejte v [název vašeho města]. To je #PetzlNightRunning "- 50 BINDI pro Vás!


Například: "Vítejte v Berlíně. Toto je #PetzlNightRunning "

Pravidla soutěže zde.


 

 

 

 


Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo