Vertical - logo
Maglajz logo

Petzl Nao

uveřejněno

04.07.2012

Nová svítilna Petzl NAO s revoluční technologií automatické regulace výkonu REACTIVE LIGHTING přichází do prodejen.

Petzl Nao

Firma Petzl představuje novou čelovou svítilnu NAO vybavenou zcela novou revoluční technologií reaktivního svícení – REACTIVE LIGHTING.

NAO je čínské slovo znamenající Mozek – což má vyjadřovat schopnost svítilny inteligentně reagovat na okolní prostředí a přizpůsobovat množství vydávaného světla. Integrovaný světelný senzor se zaměřuje stejným směrem jako oči; měří a vyhodnocuje odražené světlo, aby neustále automaticky upravoval světelný kužel (široký nebo zaostřený) a světelný výkon podle potřeb uživatele. 

 

Neustálá automatická regulace výkonu a tvaru kužele

Nao Reactive lighting


Nao senzor

Pro osvětlení blízkého okolí
Když se díváte na něco zblízka, např. při
čtení mapy, zavazování tkaničky u boty, stavění stanu, je světelný kužel široký. Světlo se automaticky nastaví podle vzdálenosti předmětu.

Pro pohyb
Při chůzi, běhu, apod. je kužel široký a má střední intenzitu, aby vykreslil překážky na cestě před vámi.

Pro svícení do dálky
Když zvednete hlavu a hledáte v dálce značení trasy, nebo další jištění ve stěně, kužel světla se zúží a zaostří, zároveň zesílí jeho intenzita
na maximum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výhody technologie REACTIVE LIGHTING – automatického nastavování svítivosti
Technologie REACTIVE LIGHTING znamená revoluční převrat v čelových svítilnách. Integrovaný senzor světla neustále automaticky přizpůsobuje kužel a intenzitu světla okolním podmínkám, aby to vyhovovalo potřebám uživatele. To znamená, že uživatel má neustále ideální množství světla, aniž by si ho musel manuálně regulovat. Režim automatické regulace má významný vliv na dobu svícení, jelikož díky regulaci svítilna vydává pouze tolik světla, kolik je potřeba a účinněji využívá zdroj dobíjecího akumulátoru.

Přizpůsobující se světlo
Tvar kužele a intenzita svícení se nepřetržitě přizpůsobují prostředí (světlo na blízko, střední vzdálenost a na dálku).

Minimální potřeba manipulace
Svítilna se přizpůsobuje prostředí a světelným podmínkám zcela automaticky a umožňuje tak uživateli plné soustředění se na provozovanou aktivitu bez nutnosti myslet na neustálé přepínání režimů.

Dlouhá doba svícení
Technologie REACTIVE LIGHTING prodlužuje dobu svícení díky efektivnějšímu využití zdroje dobíjecího akumulátoru. Intenzita světla se automaticky upravuje podle množství světla okolního prostředí a zbytečně se neplýtvá nadbytečným výkonem, který spotřebovává více energie.

Nao Reactive lighting

 

Nao USB

 

OS by PETZL

Pomocí počítačového softwaru OS by Petzl si můžete do svítilny stáhnout až čtyři různé profily, které jemožné naprogramovat. Celkem je v softwaru 10 různých profilů - 6 je předprogramovaných pro různé pohybové aktivity a 4 si můžete naprogramovat sami. V profilu lze navolit výkon, dobu svícení a dosvit tak, jak pro vaši aktivitu potřebujete. 

 OS by Petzl ke stažení

 

VIDEO

                

 

PARAMETRY

Nao parametry

 

 DALŠÍ INFORMACE V KATALOGU ZBOŽÍ

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo