Vertical - logo
Maglajz logo

PETZL - Karabiny ANGE

uveřejněno

02.02.2011

Novinka firmy Petzl karabiny ANGE a expreskové sety ANGE FINESSE jsou již skladem a byl zahájen prodej.

PETZL - Karabiny ANGE

Expreskový set s novými karabinami ANGE S a ANGE L. Firma Petzl přichází na trh se zcela novým patentovaným systémem drátové západky a jejího zámku – Mono- Fil Keylock. Je to kombinace tradičního západkového mechanismu a klasické drátové západky, systém, který převzal z obou technologií to nejlepší. Zámek je hladký a nemá háček jako u běžných karabin. Nehrozí zaháknutí lana, či smyčky.

  • Zámek MonoFil Keylock zaručuje mnohem delší životnost ve srovnání s klasickou západkou. Drátová západka je chráněná proti bočnímu oděru (o skálu, atd.)
  • Unikátní průřez těla karabiny ve tvaru písmene H poskytuje optimální velikost karabiny a poměr pevnosti a váhy. Postranní výstupky na spodní straně karabiny napomáhají udržovat chránič STRING a expresku ve správné poloze.
  • Plochy přicházející do styku s lanem, či kotvícím bodem, jsou rozšířené a šetří tak lano a snižují pro broušení karabiny, čímž prodlužují její životnost.
  • Plastový deflektor na západce napomáhá společně s tvarem karabiny ke správnému zatížení v hlavní podélné ose. V případě vytočení karabiny a zatížení expresky přes západku vrátí karabinu do správné polohy. Zároveň také usnadňuje cvaknutí lana.
  • CE EN 12275 typ B/ UIAA
  • Hmotnost: 28g/34g /63g celý set
  • Materiál: hliník
  • Světlost západky: 23mm / 26mm
  • Kapacita: 19mm / 21mm
  • Pevnost: Ange S 20kN, 9kN, 7kN; Ange L 22kN, 10kN, 7kN 

                     

Více informací naleznete v katalogu zboží.

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo