Vertical - logo
Maglajz logo

PETZL - Grigri 2

uveřejněno

08.03.2011

Nový jistící prostředek s asistovaným bržděním.

PETZL - Grigri 2

Pod každým skvělým práskem stojí skvělý jistič.
Grigri 2 napomáhá jističi přesně spolupracovat s lezcem.
Grigri 2
Lezec, jakékoliv úrovně, se potřebuje koncentrovat na své pohyby a rytmus. Činnost jističe by ho neměla rušit v jeho postupu: když zrychlí pohyb, nabírá lano pro zapnutí expresky, atd.

Konstrukce Grigri 2 jištění usnadňuje. Technika je stejná jako standardní technika jištění s jakoukoliv jinou pomůckou, asistované brždění umožňuje zachycení pádu.

Nové Grigri 2 staví na úspěchu prvního Grigri, které napomohlo revoluci sportovního lezení za posledních 20 let. Kromě toho, že je menší a lehčí, je tato nová verze konstruována pro tenčí lana, která současní lezci čímdál častěji a s oblibou používají. Nová progresivní funkce vačky také usnadňuje spouštění lezce.


Hlavní klady a nové prvky

Grigri 2Pro jednoduchá lana průměru 8,9 až 11 mm
Nové Grigri 2 je možné používat se všemi typy jednoduchých dynamických lan. Ať už stavíte novou cestu na tlustém laně, nebo se chystáte vytáhnout těžkou cestu onsight na supertenkém laně, grigri bude vždy skvěle fungovat.

Grigri 2Progresivní kontrola slanění
Nový systém progresivní kontroly slanění u Grigri 2 je speciálně konstruován, aby poskytl plynulejší regulaci - přibližně ve střední pozici páčky je fáze citlivější kontroly prokluzu lana.


Grigri 2O 20% lehčí a 25% menší
Váží 185 gramů a je viditelně menší oproti starší verzi, na vaší příští lezecké výpravě nebudete muset dvakrát přemýšlet o váze vašeho batohu.
Více informací naleznete v katalogu zboží.

Podrobné informace o používání GRIGRI 2 zde

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo