Vertical - logo
Maglajz logo

PETZL - Čelové svítilny PIXA

uveřejněno

29.09.2011

PIXA je modelová řada svítilen určených speciálně pro profesionály, kteří pravidelně pracují ve tmě.

PETZL - Čelové svítilny PIXA

 

 

 

 

PIXA je modelová řada svítilen určených speciálně pro profesionály, kteří pravidelně pracují ve tmě. Osvětlují pracovní místo, zatímco ruce jsou volné pro pohodlnou a účinnou práci. Jejich největší klady: odolnost, spolehlivost, snadné použití a univerzálnost. Tuto řadu tvoří tři modely přizpůsobené různému použití.

Dle potřeb jednotlivých pracovních situací lze svítilnu PIXA nosit přímo na hlavě (elastický pásek), připojit na přilbu VERTEX nebo ALVEO (pomocí adaptéru, který je součástí), nebo položit na zem.

Aby svítilna PIXA lépe uspokojila potřeby profesionálních pracovníků, poskytuje různé druhy osvětlení. V oblasti pracovní zóny vydává rovnoměrné světlo. Integrovaný elektronický systém regulace zaručí, že světelný výkon nepoklesne při úbytku energie baterií.

Otočný vypínač se snadno drží a ovládá i v rukavicích. Umožní rychlou a přímou volbu různých režimů svícení. Víko pouzdra na baterie lze široce otevřít pro snadnou výměnu baterií, aniž byste riskovali jeho ztrátu.

PIXAVelká mechanická odolnost
Nárazy, pády, deformace: tyto svítilny jsou konstruovány tak, aby vydržely každodenní drsné podmínky spojené s používáním v pracovní sféře.PIXAUskladnění
Poloha svítilny PIXA při uskladnění chrání sklo čočky před poškozením a vypínač před náhodným zapnutím v brašně.
PIXAVoděodolnost

Čelové svítilny PIXA jsou vodotěsné a svítí i po celkovém ponoření do vody (stupeň ochrany IP 67).
PIXAChemická odolnost

Aby byla zaručena spolehlivá funkce svítilen v agresivním prostředí, byla jejich odolnost zkoušena za působení různých látek (detailní seznam na www.petzl.com).


Certifikace ATEX a HAZLOC
Svítilny PIXA jsou také konstruovány pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu. Normy ATEX: svítilny použitelné v plynném (Zóna 2) a  prašném (Zóna 22) prostředí. Normy HAZLOC: svítilny použitelné v plynném (Třída I Div 2) a prašném (Třída II Div 2) prostředí, nebo v nekontaminovaném prostředí. Certifikace je platná pouze s použitím alkalických baterií.Více informací naleznete v katalogu zboží.

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo