Vertical - logo
Maglajz logo

Opět padělky značky Petzl

uveřejněno

16.04.2015

Na trhu se opět objevily padělky značky Petzl. Čtěte dále, jak je odhalit a jak postupovat v případě, že takový produkt máte.

Opět padělky značky Petzl

 

 

 

 

 

 

Informace týkající se padělaných produktů

Petzl se pravidelně potýká s padělanými verzemi svých produktů. Tyto padělané ochranné prostředky, které nejsou v souladu s našimi přísnými standardy kvality, představují skutečné nebezpečí pro uživatele. V krátkosti připomínáme vysoké standardy značky Petzl, pokud jde o bezpečnost, ryzika spojená s používáním padělaných výrobků, a metody pro identifikaci těchto padělků.

Standardy kvality značky Petzl

Originální produkty Petzl jsou vyráběny podle specifického procesu a odborných poznatků, které patří výhradně do vlastnictví značky Petzl. Produkty Petzl jsou vyráběny v souladu s velmi explicitními mezinárodními standardy, a jsou navrženy, testovány a vyráběny podle nejpřísnějších požadavků na kvalitu. Tyto požadavky jsou stejné na každém místě výroby Petzl. Více informací získáte shlédnutím následujících videí na Petzl.com:

Kopie produktů nebo padělané výrobky nejsou produkty značky Petzl a nesplňují platné normy. Nevztahují se na ně výhody poznatků a záruk kvality značky Petzl a mohou představovat vysoké riziko, nebo selhat při použití. Padělané výrobky jsou potenciálně nebezpečné.

Petzl v boji proti padělání

V několika posledních letech firma Petzl aktivně bojuje proti padělatelům. Tato bitva obsahuje několik procesů:

  • strategie ochrany všech inovací a originálních kreací patentovými právy, patenty designu a ochranné známky 
  • sledování každého trhu a široké škály distribučních kanálů 
  • důkladné vyšetřování s cílem najít zdroje výroby padělků 
  • právní postupy se soudy kompetentní jurisdikce, aby bylo zajištěno zničení padělků a výrobních zařízení

 

Jak se můžete chránit před nelegálními kopiemi a padělanými výrobky?

Výrobky Petzl jsou prodávány pouze prostřednictvím sítě oficiálních distributorů a autorizovaných prodejců. Tyto výrobky jsou nové a jsou dodávány s technickým návodem k používání. Nákupem výrobků prostřednictvím této sítě máte jistotu, že jste koupili originální produkt Petzl. Oficiálním zástupcem značky Petzl v České republice a na Slovensku je firma Vertical Trade s.r.o. Tuto informaci si můžete ověřit na stránkách Petzl: www.petzl.com/dealerlocator


User procedures for dealing with potentially FAKE PRODUCTS

 

Pro uživatelský postup, co dělat v případě potenciálního padělku, přejděte na tuto stránku  

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo