Vertical - logo
Maglajz logo

Novinky pro lanové parky

uveřejněno

20.03.2014

Petzl připravil pro nadcházející sezónu v lanových parcích několik novinek. 

Novinky pro lanové parky

Petzl lanové parkyZačátek sezóny v lanových parcích

Lanovým parkům pomalu začne sezóna a mnohé z nich provádí revize vybavení a doplňují nebo vyměňují opotřebované produkty. Firma Petzl pro letošní sezónu připravila několik novinek, které jsou příjemnější na používání, odolnější a hlavně bezpečnější.

Petzl Trac Plus

TRAC

Kladka se dvěma kotouči a integrovanou novou karabinou VERTIGO WIRE-LOCK, určená pro lanovky v lanových centrech. Na bočnicích jsou háčky pro uložení karabin se smyčkami, které se tak neodírají o ocelové lano při jízdě na lanovce.

Kód: P24 AU

Petzl Trac

TRAC PLUS

Kladka se dvěma kotouči a integrovanou novou karabinou VERTIGO WIRE-LOCK, určená pro dlouhé lanovky v lanových centrech. Na bočnicích jsou háčky pro uložení karabin se smyčkami, které se tak neodírají o ocelové lano při jízdě na lanovce.

Petzl Trac

Kód: P24 DUB

 

 

 

Petzl Vertigo

VERTIGO WIRE-LOCK

Karabina určená pro ferratové sety s tlumičem pádu. Její ergonomický tvar a automatická pojistka zámku usnadňují manipulaci při míjení postupových kotvících bodů zajišťovacího vedení. Velká světlost západky a systém zámku KeyLock umožňují snadné připojení na ocelové lano zajišťovacího vedení. Je vyrobena z nejvyšší třídy hliníku, která se vyznačuje velkou tvrdostí a výborně odolává oděru po ocelových lanech. Pojistka WIRE-LOCK prodlužuje životnost při častém používání (ve srovnání s ostatními typy pojistek).

Kód: M40 A WLU

 

 

ELIOS CLUBPetzl Elios Club

ELIOS CLUB je verze modelu ELIOS, přizpůsobená použití ve skupinách, například horolezecké oddíly, sportovní kluby, lanová centra, školící centra, atd. Je to univerzální odolná a velmi pohodlná přilba, která se přizpůsobí lezení, alpinismu, speleologii, via ferratám i canyoningu. Skořepina z ABS a polystyrenová výstelka poskytují účinnou ochranu proti nárazům. Je plně nastavitelná a přizpůsobí se všem tvarům hlavy. Oproti verzi Elios nemá posuvné uzávěry větracích otvorů. Vyrábí se ve dvou barevně odlišených velikostech.

Kód: A42 AW C1    A42 AO C2

 

 

Ke stažení brožura vybavení Petzl pro lanové parky pro rok 2014

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo