Vertical - logo
Maglajz logo

Novinky Petzl pro skialp a skitouring

uveřejněno

20.07.2016

Právě přichází na trh novinky, které potěší všechny skialpinisty a skitouringové lyžaře.

Novinky Petzl pro skialp a skitouring

 

Pro nadcházející sezónu firma Petzl představuje sérii prduktů, které určitě potěší mnohé skialpinisty a skitouringové lyžaře. Vybrat si můžete z několika typů podle vaší náročnosti na hmotnost a výkon. Přinášíme vám stručný přehled všech produktů, podrobné údaje a informace o nejbližších prodejcích naleznete v našem katalogu zboží.

 

ALTITUDE

Ultra lehký úvazek pro skialpinismus a skitouring. Unikátní konstrukce a malý rozměr ve sbaleném stavu.

 Přejít do katalogu

Petzl Altitude Petzl Altitude
Petzl Altitude 

 

TOUR

Odolný a lehký základní úvazek pro skialpinismus a skitouring.

Přejít do katalogu

 Petzl Tour  Petzl Tour  Petzl Tour

 

RIDE

Lehký a praktický cepín, který se vejde do batohu a máte ho stále po ruce. Kovaná hlava má stejný výkon jako u klasického cepínu. 

 Přejít do katalogu

 Petzl Ride  Petzl Tour  Petzl Tour

 

LEOPARD FL

Ultra lehké hliníkové mačky určené pro nástupové cesty ve sněhu. Unikátní spojovací systém špičky a paty. Měkké vázání na trekingovou obuv. Malá kompaktní velikost ve sbaleném stavu. 

Přejít do katalogu

 Petzl Leopard FL  Petzl leopard FL  Petzl leopard FL

 

LEOPARD LLF

Ultra lehké hliníkové mačky určené pro skitouring a ledovcové lyžování. Unikátní spojovací systém špičky a paty.Vázání pasuje na všechny typy skialpinistické a horolezecké obuvi.

 Přejít do katalogu

 Petzl leopard LLF  Petzl leopard LLF  Petzl leopard LLF

 

IRVIS HYBRID

Lehké kombinované mačky pro skialpinismus. ocelová špička drží na ledu, hliníková pata snižuje hmotnost. Unikátní spojovací systém špičky a paty. Vyměnitelný přední třmen umožní použití na různé typy obuvi.

Přejít do katalogu

 

 Petzl Irvis Hybrid  Petzl Irvis Hybrid  Petzl Irvis Hybrid
Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo