Vertical - logo
Maglajz logo

Novinka 2020 od MSR: Thru-Link In-Line Microfilter

uveřejněno

01.06.2020

Vodní filtr, který s vámi drží krok a promění každý zásobník vody, ať už lahev, či hydrovak, ve filtrační systém na vodu.

Novinka 2020 od MSR: Thru-Link In-Line Microfilter

Thru-Link Inline Filter promění váš hydrovak ve filtrační systém, díky kterému budete mít čistou vodu vždy po ruce. Ultralehký a odolný filtr snadno a rychle připojíte k jakémukoliv zásobníku vody. Umožňuje filtraci vody tak rychle, jak rychle ji pijete, a to bez jakéhokoliv pumpování. 

 

Funkčnost, skladnost a nízká váha, takové jsou přednosti Thru-Link Inline filtru, který je nejjednodušším řešením filtrace vody na cestách. Snadno jej připevníte k hydrovaku, filtrace může začít a vy můžete pít. Filtr okamžitě přefiltruje vodu a tak není problém vychutnávat si čistou vodu za chůze. Filtr je navržen pro pití s vysokým průtokem tak, aby vás filtrování nezdržovalo a mohli jste zůstat hydratovaní na svých cestách přírodou.

msr thru link microfilter

Thru-Link Inline je kompatibilní s jakýkoli hydrovakem a je vybaven, jak dutým, tak uhlíkovým vláknem. Díky nim neucítíte ve vodě žádné pachy, chemikálie a je naprosto zdravotně nezávadná a chutná.

Při kempování můžete Thru-Link Inline použít jako filtr pro gravitační systém, aniž byste museli pumpovat.

msr thru link inline

 

  • Zůstat v pohybu:  Nemusíte zastavovat, abyste mohli filtrovat. Jednoduše naberete vodu a filtrujete za chůze. Filtr je navržen speciálně pro rychlé a snadné filtrování i pití.
  • Dvojitá filtrace: Duté vlákno odstraňuje z vody částice, patogeny a mikroplasty, uhlíková filtrace pak odstraňuje chemikálie, pachy.
  • Snadná manipulace: Kompatibilní se všemi hydrovaky.
  • Testováno: Testováno americkou armádou více, jak 10 let. Robustní, odolný a ultrazvukem svařovaný obal.
  • Účinný proti: Bakteriím (99.9999%), prvokům (99.9%) a ostatním nečistotám (písek, mikroplasty). Splňuje standardy americké pitné vody EPA* a NSF protokol P231 testovaný proti bakteriím a prvokům.
  • MOC: 1 454 Kč

 

Vyrobeno v USA z materiálů vyrobených v USA i dovezených.

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo