Vertical - logo
Maglajz logo

Nové cepíny Petzl v roce 2015

uveřejněno

28.01.2015

Kolekce nových cepínů Petzl pro ledovcovou turistiku a alpinismus pro rok 2015.

Nové cepíny Petzl v roce 2015

SUMMIT EVO
Summit Evo je klasický cepín pro alpinismus s velmi moderním technickým designem. Vhodný pro veškeré druhy alpinismu. Je výjimečně lehký avšak s dostatečnou hmPetzl Summit Evootností na hlavě pro vyvážený zásek. Násada tvarovaná vodním lisem poskytuje vynikající úchop v zakřivení a vyznačuje se technickým designem. Horní část násady je zakřivená, aby poskytovala dostatečně volný prostor pro zásek při lezení v ledu. Hlava, hrot a lopatka tvoří jeden celek a jsou kované za tepla z nerezové oceli. Násada je vyrobena z lehkého a vysoce pevného hliníku 7075, který se používá v leteckém průmyslu. Vyrábí se ve třech délkách: 60, 68 a 75 cm. Hmotnost: 350, 370 a 390 g.

Petzl SummitSUMMIT
Summit je klasický cepín pro alpinismus nabízející vyvážený poměr ceny a výkonu. Je lehký a poskytuje vynikající kotvící vlastnosti. Ergonomická násada poskytuje vynikající úchop. Horní část násady je zakřivená, aby poskytovala dostatečně volný prostor pro zásek při lezení v ledu. Dolní část je rovná a zaručuje účinný průnik sněhem při chůzi do svahu. Hlava a hrot jsou kovány za tepla z nerezové oceli a zajišťují solidní zásek. Hrot má na špičce tloušťku 3 mm, je odolný a opatřený zuby na špičce, snadno pronikne tvrdým sněhem a ledem. Od špičky směrem ke středu se hrot rozšiřuje, aby usnadnil kotvení v měkkém sněhu. Zuby na horní hraně hrotu zajišťují pevné a jisté umístění cepínu při páčení "piolet rampe". Dolní konec násady je opatřen kovaným hrotem z nerezové oceli. vyrábí se ve třech délkách: 52, 59 a 66 cm. Hmotnost: 360, 380 a 400 g.

Petzl Glacier

GLACIER
Kompaktní lehký cepín určený pro tradiční ledovcovou turistiku a alpinismus. Je lehký a pohodlný, hlava poskytuje výborný úchop. Hrot i násada jsou lehké, přesto extrémně odolné a pevné. Vynikající kotvící vlastnosti v tvrdém sněhu a ledu, tvar hrotu umožňuje jistý a stabilní zásek. Hrot z kované nerezové oceli je opatřen zuby a špička tlustá 3 mm se směrem k hlavě rozšiřuje. Dolní konec násady je opatřen kovaným hrotem z nerezové oceli, který usnadňuje zapíchnutí do tvrdého sněhu. Vyrábí se ve třech délkách: 60, 68 a 75 cm. Hmotnost: 350, 370 a 390 b.

 

GLACIER LITERIDEPetzl Glacier Literide
Kompaktní lehký cepín určený pro skialpinismus, lyžování ve volném terénu na příkrých svazích hor a pro ultra lehké lezecké nebo běžecké výpravy do hor. Vysoká pevnost a praktické prvky. ocelový hrot vysoké kvaliy (stejný materiál jako u technických zbraní do ledu). velmi odolná ocelová lopatka poskytuje oporu pro pohodlný úchop a tvar hran zajišťuje účinné sekání stupů. sklon lopatky směruje cepín do sněhu ve správné poloze (při "piolet-canne"). Hlava a dolní hrot jsou opatřeny otvory pro připojení karabiny, nebo smyčky. Násada je vyrobena z vysoce kvalitního hliníku 7075, který se používá v leteckém průmyslu, a je eloxována pro vyšší ochranu. Dolní část násady má ergonomické prolisy, které usnadňují úchop. Vyrábí se v délce 50 cm. Hmotnost. 320 g.

Více informací naleznete v katalogu zboží   

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo