Vertical - logo
Maglajz logo

NEO AIR ALL SEASON

uveřejněno

30.08.2011

Další zdokonalení úspěšné nafukovací matrace nové generace NEO AIR od THERMAREST.

NEO AIR ALL SEASON

THERMAREST

Nová technologie nafukovacích matrací představená firmou Thermarest v roce 2009 u matrace NEO AIR se osvědčila natolik, že Thermarest neustále vylepšuje a přichází na trh s dalšími modifikacemi. V loňském roce uvedl na trh model NEO AIR TREKKER, který je vyroben stejnou technologií, ale za použití odolnějších a lacinějších materiálů. Tento model je určený uživatelům, kteří pro své aktivity potřebují odolnější materiály, které snesou hrubší zacházení, a zároveň jim nevadí vyšší hmotnost.Neo Air Trekker

Ve Neo Airdruhé polovině roku 2011 přichází na trh další verze, tentokrát nejteplejší z kolekce - NeoAir All Season. Materiál a konstrukce je stejná jako u první verze NeoAir. Nově je použito několik vrstev a přepážek s hlinikovým zátěrem, který se u prvního modelu osvědčil. Tato technologie izolačních vrstev uvnitř matrace funguje jako tepelný reflektor, který odráží chlad ze země a naopak vrací teplo produkované lidským tělem zpět. Patentovaná technologie Triangular Core Matrix™ vytváří více než 100 vnitřních buněk a Reflexní bariéry drží ohřátý vzduch uvnitř matrace, což zvyšuje hodnotu tepelného odporu "R-value" bez navýšení hmotnosti, nebo objemu jako u klasických karimatek. Odolné materiály a konstrukce dávají matraci All Season pevnost, aby vydržela i v nepříznivých podmínkách všech ročních období.

Další novinkou u této matrace je způsob nafukování: skladovací obal na matraci je dvouvrstvý a je možné ho rozbalit, čímž se vytvoří velký pytel. Tento pytel má ventil, který se nasadí na ventil matrace. Princip nafukování je jednoduchý - do pytle se máchnutím nachytá vzduch a otvor se uzavře, potom se ventil nasadí na matraci a tlakem na pytel se nachytaný vzduch vyfoukne do matrace. Tento zbůsob má několik výhod:

- ti z vás, kteří nafukování neudýcháte si šetříte plíce
- tento způsob je rychlejší a méně namáhavý
- nejdůležitější výhodou je, že v chladných podmínkách se do matrace nedostane vlhkost z úst, která potom uvnitř zmrzne a sníží tepelně izolační vlastnosti matrace

PARAMETRY regular:
HMOTNOST: 540g       TLOUŠŤKA: 6,3 cm     TEPELNÝ ODPOR R 4,9       Doporučená MOC s DPH: 3 650Kč 

V prodeji bude od Září 2011

Top Inovation Award v kategorii Sleeping technologies:

Španělský mountain adventure časopis DESNIVEL udělil matraci Thermarest NeoAir AllSeason nejvyšší cenu za top inovaci v roce 2011.

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo