Vertical - logo
Maglajz logo

MYO RXP se vrací

uveřejněno

23.02.2015

Oblíbená svítilna Petzl MYO RXP se po delší přestávce vrací výkonnější a spolehlivější

MYO RXP se vrací

Oblíbená čelová svítilna Petzl MYO RXP se po roční přestávce vrací zpět ve třetí modelové řadě. Výkon je zvýšený na slušných 370 lumenů, což odpovídá první verzi modelu Petzl Nao. Problémové místo vstupu kabelu do těla svítilny, které zlobilo u první verze, bylo předěláno a nyní je místo vstupu opatřeno kloubovým spojením, u kterého nedochází k opotřebení kabelu.

Svítilna je opatřena jednou výkonnou LED diodou se zaostřeným paprskem pro daleký dosvit a výklopnou širokoúhlou čočkou, která rozptýlí paprsek pro osvětlení blízkého okolí. Milovníky vytrvalostních outdoorových aktivit, ultra trail maratonové běžce, ale i horolezce nebo cestovatele potěší, že svítilna funguje na klasické tužkové baterie AA všech typů (alkalické, lithiové, Ni-MH, Ni-Cd), které jsou uloženy v pouzdře v zadní části hlavového pásku.

Světelný tok je založen na technologii Constant Lighting, pouze u maximálního výkonu svítilna funguje v základní technologii Standard Lighting. Silné a výkonné světlo 370 lumenů v režimu posilovače výkonu BOOST a 280 lumenů v režimu maximálního svícení. V režimech Economic a Optimum svítilna funguje v technologii CONSTANT LIGHTING (intenzita svícení neklesá po celou dobu životnosti baterií a při téměř úplném vybití baterií se přepne do nouzového režimu). V režimu Maximum svítilna funguje v technologii STANDARD LIGHTING, kdy výkon klesá s vybíjením baterií. Intenzitu jednotlivých režimů lze navolit z 10 odstupňovaných výkonů podle požadavků na výkon, nebo dobu svícení.

Parametry jednolivých režimů:

Technologie svícení Režim Svítivost
Dosvit
Výdrž Rezerva
CONSTANT LIGHTING 1 20 lm 30 m 40 h 3 lm - 50 h
2 30 lm 35 m 30 h
3 40 lm 40 m 19 h
5 80 lm 55 m 9 h
7 120 lm 70 m 4 h
8 150 lm 80 m

3 h

9 170 lm 90 m 2 h

 

Technologie svícení Režim Svítivost Dosvit
Výdrž Rezerva
CONSTANT LIGHTING 4 Economic 60 lm 50 m 13 h 3 lm - 50 h
6 Optimum 110 lm 65 m 5 h
STANDARD LIGHTING 10 Maximum 280 lm 105 m 50 h -
- Boost 370 lm -

 

Více informací v katalogu zboží   

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo