Vertical - logo
Maglajz logo

MSR Windburner System

uveřejněno

09.08.2018

MSR představuje systém, který si můžete přizpůsobit vašim potřebám.

MSR Windburner System

 

MSR představuje systém, který si můžete přizpůsobit vašim potřebám. Začnete s jedním systémem, který zrovna potřebujete pro vaši aktivitu, a později si pořídíte další doplňky tak, jak se budou měnit požadavky na vaše další dobrodružné výpravy.

MSR Windburner System

MSR WindBurner uvaří vodu 4 x rychleji než konkurenční systémy ve větrných a mrazivých podmínkách.

MSR Windburner System

Hrnce WindBurner jsou opatřeny systémem, který chrání hořák vařiče před větrem. To maximalizuje přenos tepla do hrnce, přičemž vaří vodu rychleji při použití menšího množství paliva. Hrnce WindBurner poskytují tuto ochranu proti větru dvěma způsoby.

Vestavěný výměník tepla
Tento výkonný výměník plně uzavírá hořák a vytváří nejrychlejší způsob vaření.
Najdete ho u produktů: Personal Pot, Duo Pot a Stock Pot

Lapač tepla
Tento kroužek chrání hořák před větrem a zároveň umožňuje rovnoměrné rozložení
tepla v nádobě.

 

Regulátor tlaku
Regulátor udržuje výkon vařiče i při poklesu tlaku plynu v kartuši vlivem chladnějších teplot, nebo úbytku paliva. To znamená, že vařič bude spolehlivě fungovat v reálných podmínkách.

Systém MSR WindBurner je výjimečný svojí sbalitelností. Jednotlivé sady můžete pohodlně sbalit do sebe do nejmenších možných rozměrů a snadno přepravovat.

                       
Personal system
pro individuální výlety 
  Personal Pot + Duo System
pro 3 a více osob
 

Group System + Stock Pot + Skillet
pro skupinové vaření

 

Více informací o systémech MSR WINDBURNER  naleznete v našem katalogu zboží

MSR Windburner System

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo