Vertical - logo
Maglajz logo

MSR Trailshot

uveřejněno

16.08.2017

Malý a lehký "kapesní" filtr na vodu.

MSR Trailshot

MSR TRAILSHOT

Filtr určený pro aktivity v pohybu – jako např. trail running, trekking, nebo mountain biking. Nemusíte přepravovat objemné nádoby s vodou, Trailshot je pro vás ultra lehké řešení. Čistou vodu můžete mít po celý den.

Technologie dutých vláken

Mikro póry v dutých vláknech propustí vodu, ale zachytí škodlivé prvoky jako girardia a cryptosporidium, a také bakterie typu salmonela. Pozor, nefiltruje viry!

 

Pít můžete přímo ze zdroje

 

Díky náustku na filtru můžete pít přímo ze zdroje vody, nebo si naplnit pitnou láhev, či vak, na pozdější dobu.

Ultralehký a kompaktní

Je tak malý, že se nevyplatí nechat ho doma. Váží pouhých 142 g a vejde se pohodlně do kapsy vašeho batohu.

  • 1 litr přefiltruje za 60 vteřin
  • splňuje standarty US EPA pro pitnou vodu a NSF protokol P321 pro odstranění bakterií (99,9999%), prvoků (99,9%) a částic
  • vyměnitelná filtrační náplň
  • je skladný
  • jednoduché čištění, zatřepáním nebo zpětným propláchnutím ihned na místě obnovíme průtok
  • lze jej snadno čistit bez použití nářadí, je možné ho kompletně rozebrat

 

Informace o nejbližsích prodejcích naleznete v našem katalogu zboží

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo