Vertical - logo
Maglajz logo

Mountain House

uveřejněno

02.08.2012

Nejoblíbenější dehydrovaná strava v USA od firmy Mountain House nyní i na pultech prodejen v České Republice a na Slovensku.

Mountain House

Mountain House

logo mountainhouse

Mountain House je vedoucí značkou vymrazovaných potravin v USA. Déle než 40 let je tato značka nejoblíbenějším výrobcem dehydrované stravy mezi cestovateli, turisty, táborníky a dalšími outdoorovými nadšenci.

Pokud jde o dlouhodobé skladování potravin, zásoby pro nouzové situace a rekreační aktivity jako je kempink, turistika, cestování, vodáctví a jachting, je Mountain House první volbou. To proto, že produkty Mountain House byly uznány jako nejlépe chutnající mražené-dehydrované pokrmy. Produkty Mountain House jsou pohodlné, jednoduché na přípravu a mají dlouhou životnost.

Všechny produkty se vyrábějí v dceřiné společnosti European Freeze Dry v Anglii a splňují specifické potřeby koncového uživatele. Chápeme důležitost zdravé, vydatné a výživné stravy za extrémních podmínek a naše pokrmy splňují tyto požadavky ve všech ohledech. Jsou jedinečné v tom, že se skutečně vymrazují - tím máme na mysli, že skutečně vymyslíme recept, uvaříme kompletní jídlo, jako byste si je vařili doma, a potom hotové jídlo projde procesem vymrazování. Náš moderní, avšak mírný proces mrazení zachová jídlo v optimálním stavu, aby mohlo být opět snadno a rychle rozmraženo a přitom si zachovalo původní chuť, strukturu a především čerstvost, jako v den, kdy bylo připraveno. Díky upřednostňovanému použití přírodních ingrediencí před umělými přísadami mají pokrmy Mountain House vynikající přírodní aroma.


Jaké jsou výhody vymrazování oproti jiným metodám skladování potravin?

Mražené potraviny si zachovají svěží chuť - ale musí být zmraženy.
Dehydrované a konzervované potraviny jsou stabilní pro skladování - ale zpracování při vysokých teplotách snižuje jejich chuť, texturu, barvu a obsah živin.
Vymrazování v sobě spojuje to nejlepší z těchto zpracovatelských metod, pomocí znalostí dnešní vědy a techniky uchováme chuť a obsah živin, barvu, strukturu a aroma potravin a zároveň poskytujeme skvělou trvanlivost pro skladování.  S vymrazenými pokrmy značky Mountain House je snadné uvařit velmi rychle skvělá jídla kdekoliv na cestách! 

Jaké jsou výhody vymrazovaných potravin?

Vzhled – lyofilizované (vymrazované) potraviny si zachovávají svůj původní tvar a strukturu, na rozdíl od potravin sušených na vzduchu, které se zmenšují a scvrkávají v důsledku vysoké teploty zpracování. Stačí přidat vodu a během několika minut potraviny vrátíte do jejich původní podoby.

Chuť
- chutnají stejně dobře jako čerstvé. Vymrazování odstraní vodu, ne chuť. Takže lyofilizované potraviny si uchovají prakticky všechny své chutě, vitamíny a nutriční obsah.

Hmotnost
- váží méně než čerstvé. Vymrazováním se potraviny zbaví 98% vody. Tím se výrazně sníží hmotnost, což usnadňuje manipulaci a snižuje náklady na dopravu. Například, 10 kg jahod váží pouze 1 kg po vymrazení - jednu desetinu své původní váhy! Rychle se však mohou rehydratovat zpět do své původní hmotnosti.

Dlouhá trvanlivost – vymrazované potraviny lze skladovat po několik měsíců či let při pokojové teplotě bez jakéhokoliv poškození nebo znehodnocení.

Nízké náklady skladování
- protože mohou být uloženy v pokojové teplotě, nevyžadují nákladné studené nebo chlazené skladovací prostory, takže je uskladnění mnohem levnější.

 

Seznam produktů, hmotnost balení a energetická hodnota

Hlavní jídla

 Špagety Bolognaise

Jedna porce - 142g, 716kcal         Velké balení - 236g, 1190kcal

 

 • Těstoviny Pasta Lasagne

Jedna porce - 117g, 603kcal         Velké balení - 194g, 1000kcal

 

 •  Kuře Korma s rýží

Jedna porce  - 108g, 564kcal        Velké balení - 179g, 935kcal

 

 • Kuře Tikka s rýží

Jedna porce - 108g, 547kcal         Velké balení - 179g, 907kcal

 

 • Zelenina Tikka s rýží

Jedna porce - 112g, 495kcal         Velké balení - 186g, 822kcal

 

 • Kuře s rýží ve sladko kyselé omáčce

Jedna porce - 112g, 480kcal         Velké balení - 186g, 797kcal

 

 • Chilli con Carne s rýží

Jedna porce - 100g, 478kcal         Velké balení - 166g, 794kcal

 

 • Losos s brambory v koprové omáčce

Jedna porce - 110g, 609kcal         Velké balení - 183g, 1115kcal

 

 • Těstoviny se zeleninou
                   Jedna porce - 100g, 530kcal         Velké balení - 166g, 843kcal

 • Macaroni se sýrem
                       Jedna porce - 100g, 527kcal         Velké balení - 166g, 875kcal

 

 • Kuře s nudlemi v tmavé fazolové omáčce

                                          Jedna porce - 120g, 522kcal   Velké balení - 199g, 866kcal

 

Snídaně a dezerty

 • Míchaná vejce se šunkou a brambory

            Jedna porce - 100g, 508kcal           Velké balení - 166g, 843kcal

 

 • Ovesná kaše s malinami

Jedna porce - 112g, 544kcal

 

 • Pudink s jablky

Jedna porce - 77g, 395kcal

 

 • Pudink s míchaným ovocem

Jedna porce - 77g, 390kcal

 

 • Rýžový pudink s jahodami

Jedna porce - 92g, 386kcal

 

Více informací o jednotlivých produktech naleznete v katalogu zboží.

Vertical Trade s.r.o. je oficiálním výhradním distributorem produktů Mountain House do České Republiky a na Slovensko.

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo