Vertical - logo
Maglajz logo

Misrovství Evropy v arboristice 2011

uveřejněno

31.05.2011

17. - 18. června se v rakouské Vienna Prater koná další ročník Mistrovství Evropy v arboristice pořádaný mezinárodní arboristickou asociací ETCC a arboristickou společností ISA (International Society of Arboriculture).

Misrovství Evropy v arboristice 2011

Firma Petzl je dloholetým partnerem této události a v loňském roce se tento šampionát konal v Praze, kde značku jako zástupce pro ČR a Slovensko reprezentoval Vertical Sport.

Účelem této události je shromáždit profesionální arboristy, kteří si poměří své schopnosti a dovednosti v různých disciplínách:

  • nahazování pytlíku do koruny stromu
  • výstup šplhem s přírazem tzv. FOOTLOCK
  • výstup do koruny stromu v pracovních podmínkách
  • výstup do koruny stromu na rychlost
  • záchrana z koruny stromu

Každá z těchto aktivit prověří jejich dovednosti co se týče lezení, šikovnosti, bezpečného pohybu v koruně stromu, různých technik záchrany kolegy z koruny stromu v případě potíží.

Tato série mistrovství zároveň umožňuje lépe představit a prezentovat tuto profesi evropské veřejnosti a podpořit bezpečnost práce ve velmi specifickém pracovním prostředí. Profesionální arboristé si během soutěžení mohou předat své zkušenosti a odhalit nové techniky a pomůcky, které usnadní jejich náročnou práci.

Petzl, jako partner tohoto mistrovství, představí novou sérii přileb ALVEO a některé další produkty používané v arboristice. Na místě bude také umístěno testovací centrum, kde bude možné si novinky vyzkoušet.

- ETCC oficiální stránky

 

       SequoiaSequoia Swing Alveo VentAscentree

 

 

Fotografie z loňského Mistrovství Evropy ETCC v Praze.

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo