Vertical - logo
Maglajz logo

Metodický víkend ČHS

uveřejněno

17.04.2012

ČHS pořádá tuto sobotu a neděli metodický den pro veřejnost, budeme tam také.

Metodický víkend ČHS

Tento víkend 21.4. a 22.4. pořádá v Milovech na Vysočině a na skalách Drátníku Český horolezecký svaz metodický víkend pro širokou veřejnost. Jedná se o soubor praktických seminářů pro kohokoliv, kdo se přihlásí, tedy nejen pro členy ČHS. Vertical Trade jako zástupce Petzl a oficiální partner ČHS se podílí na organizaci a budeme tam mít jedno stanoviště. Navazujeme na velmi oblíbenou řadu seminářů pořádaných na horolezeckých stěnách po celé ČR pro členy horolezeckých oddílů v únoru a březnu, které měly skvělý ohlas. Velký zájem o takovéto semináře měli začínající lezci, kteří nejsou organizováni v žádném oddílu a ani nejsou členy ČHS a rádi by se něco dozvěděli o správných technikách jištění. Proto jsme se rozhodli podobný program zopakovat na Metodickém víkendu ČHS. Na našem stanovišti se dozvíte, jak se má správně používat GRIGRI a Reverso 3/4 dle doporučení firmy Petzl a budete si to moci vyzkoušet. Všichni jste zváni, přijeďte se podívat.

Bližší informace o akci naleznete zde:    Metodický víkend ČHS 

Pozvánka ke stažení

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo