Vertical - logo
Maglajz logo

Metodický víkend ČHS

uveřejněno

20.12.2012

Pozor změna termínu!
ČHS za spolupráce partnerů pořádá metodický víkend lezení v ledu.

Metodický víkend ČHS

Pozor - vzhledem k nedostatku ledu a teplému počasí se akce přesouvá na příští víkend 19.-20.1.2013

SOBOTA a NEDĚLE 12.-13.1. 2013    LEDOVÁ STĚNA VÍR

Pokud máte zájem vyzkoušet si techniky lezení v ledu, něco se naučit a zároveň si vyzkoušet vybavení značky PETZL, zaregistrujte se na stránkách ČHS a přijeďte. Jako partner ČHS se účastníme praktického semináře lezení v ledu na Ledové stěně VÍR a přivezeme vám na vyzkoušení vše co máme.

 

Cepíny NOMIC, QUARK, ERGO                                
Stoupací železa DART, DARTWIN, SARKEN, LYNX

K vidění a vyzkoušení budou také úplně nové úvazky SAMA, SELENA, ADJAMA, LUNA a netrpělivě očekávaná přilba SIROCCO.

Půjčování vybavení Petzl je zdarma

Ze soboty na neděli bude možno vyzkoušet si noční lezení s čelovkami NAO, ULTRA, MYO RXP

Těšíme se na Vás, rádi vám pomůžeme, poradíme a zodpovíme vaše dotazy ...

Více informací a registrace na stránkách  ČHS

___________________________________________________________________________________

Místo konání - ledová stěna Vírstěna Vír

Při cestě z Prahy doporučujeme sjet na 119 kilometru dálnice D1 směrem na Žďár nad Sázavou, odkud dále na Nové Město na Moravě a Bystřici nad Perštejnem. Jedete stále po silnici číslo 150 a při průjezdu Bystřicí n.P. hlídejte odbočku pod kopcem doleva. Vír je značen a zbývá Vám ujet 7 kilometrů. Ve Víru projedete kolem restaurace a za mostem přes Svratku se dejte doleva na značenou obec Hluboké. Po dalších cca. 400 metrech zastavte na parkovišti u zdejší továrny Rotter. Skálu nalevo za řekou nemůžete přehlédnout.

Ideální příjezdová trasa z Brna vede přes Kuřim, Čebín a Tišnov do Nedvědice, kde za železničním přejezdem pokračujte po hlavní silnici doprava na Štěpánov nad Svratkou a Vír. Vírem projeďte až k mostu přes Svratku, před kterým se dejte doprava na Hluboké a po 400 metrech zaparkujte u továrny Rotter.

                     www.adrex.cz                                                          Text: www.adrex.cz

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo