Vertical - logo
Maglajz logo

Hloubková studie PETZL

uveřejněno

17.05.2013

PETZL zahajuje studii týkající se typů postav současné světové populace provozující vertikální aktivity. Zapojte se i vy.

Hloubková studie PETZL

Petzl připravil studii, díky které by rád uzpůsobil své produkty různým typům postav uživatelů. Jestliže používáte úvazky, přilby, čelové svítilny, srdečně vás zveme k účasti na této studii. Její výsledky přispějí k vývoji nových produktů.

 

Postoj ke zlepšování produktů Petzl
Výsledky této antropometrické studie budou hrát klíčovou roli v našem ergonomickém přístupu k navrhování nových produktů tak, aby dokonale padly a poskytovaly maximální pohodlí.

Díky této studii budeme také moci přesněji definovat rozsah velikostí současné světové populace.

Navíc tento výzkum poskytne firmě Petzl příležitost porozumět lépe, jaké typy postav mají uživatelé různých aktivit a profesí.

Koho se tato studie týká?
Petzl by rád uvítal všechny, kdo používají úvazek, přilbu, nebo čelovou svítilnu, aby se této studie účastnili, ať už jsou začátečníci, středně pokročilí, nebo experti v dané aktivitě.

Proč se účastnit?
Vaše účast zajistí, že vaše tělesné proporce budou zahrnuty v budoucím navrhování našich produktů. Je to také příležitost, jak nám poskytnout zpětnou vazbu a nápady k úvazkům, přilbám a čelovým svítilnám. Vaše osobní údaje zůstanou utajeny a budou sloužit pouze k vnitřním účelům firmy Petzl, po skončení studie budou vymazány.

Jak se účastnit?
Tato studie probíhá online, jednoduše stačí kliknout na knoflík níže. Vyplnění formuláře v angličtině nebo francouzštině trvá přibližně 30 minut (čas závisí na vašich odpovědích a jazykových znalostech). Otázky se týkají vašeho osobního profilu, aktivit, kterým se věnujete a vašeho vybavení. Bude také potřeba, abyste se změřili podle požadavků uvedených v dotazníku.

 

Děkujeme všem účastníkům!

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo