Vertical - logo
Maglajz logo

Dynamická lana Petzl

uveřejněno

28.01.2014

Dynamická lana značky Petzl právě přichází do Evropy. Úplná kolekce jednoduchých, polovičních i dvojitých lan míří do prodejen s horolezeckým vybavením.

Dynamická lana Petzl

Dynamická lana Petzl

Hledáte li jednoduché, poloviční, nebo dvojité lano, či snad jedno lano se třemi certifikacemi, v nabídce lan značky Petzl určitě najdete to, které splňuje vaše požadavky. Průměr jednotlivých modelů koresponduje s různými aktivitami: umělá stěna, skalní lezení, alpinismus, lezení v ledu. Lana jsou navržena podle tradičních nároků značky Petzl na kvalitu a při jejich výrobě jsou používány ty nejmodernější technologie.

Video

 


Odolnost, výkon a manipulace

Modelová řada lan značky Petzl byla vyvinuta dle požadavků firmy Petzl na jejich kvalitu a výkon, splňující požadavky uživatelů provozujících vertikální aktivity. Podle těchto kritérií je každé lano vyráběno dle přesných požadavků na jeho použití. Navíc u všech lan Petzl se výrobce zaměřil na:
- odolnost ve smyslu počtu zachycených pádů a celkové odolnosti vůči oděru
- optimalizování prodloužení nutného k dosažení požadované absorbce rázové síly
- vynikající úchop pro plynulou manipulaci a průchod jistícími pomůckami
- optimální hmotnost

ÚPRAVY LAN

dryDuraTec Dry Treatment
Speciální úprava, která zvyšuje odolnost lana vůči vodě, nečistotám a oděru. Snadná manipulace a úchop lana zůstavají vynikající po delší dobu v chladných a vlhkých podmínkách.

flex

EverFlex Treatment
Speciální úprava, která stabilizuje prameny jádra a zlepšuje jeho konzistenci. Výsledkem je skvělá manipulace a ohebnost lana po celou jeho životnost.

Ultra Sonic Finish
UltraSonic Finish
Zakončení lana (opletu a jádra) pomocí ultrazvuku. Zvyšuje životnost lana a předchází zatavování konců lana.


ClimbreadyClimbReady Coil
Specální smotání lana přímo ve výrobě, díky kterému nemusíte lano doma přemotávat. Je připravené na lezení přímo z původního balení.
 

Middle Mark
Middle Mark
Označení středu lana usnadňuje manipulaci s lanem při jištění a slaňování.
 
 


VÍCE INFORMACÍ O LANECH PETZL NALEZNETE V KATALOGU ZBOŽÍ Lana horolezecká

 

Nina Caprez climbing - Petzl Ropes

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo