Vertical - logo
Maglajz logo

1000 mil trans Czecho-Slovakia

uveřejněno

09.07.2011

První dva závodníci s obrovským náskokem na poslední kontrole CP3.

logo trans czsk

V sobotu 9.července kolem 16.30 dorazili dva vedoucí závodníci extrem bike maratonu Jana Kopky - 1000 mil trans Czecho Slovakia, Zdenda Kříž a Zdenda Tomeček, do posledního kontrolního stanoviště na celé trase - CP3 na Bedřichově v Jizerských horách. V kontrolním bodě, jehož partnerem je naše firma Vertical Sport, čekalo na závodníky občerstvení, servis, masáže a popřípadě i nocleh. Kromě toho všeho ještě fandové, kteří je přišli povzbudit a poslechnout si zajímavé zážitky a dojmy z trati. Závodníci, kteří přijeli v naprosté pohodě a vůbec nevypadali, že mají v nohách několik set kilometrů, si však dali špagety, zchladili žízeň pivkem, popovídali si, zkontrolovali své stroje a pokračovali dál do Liberce na svatbu bratra jednoho z nich. Fandové, kteří je čekali na trati a jeli kousek s nimi, byli překvapeni, jak svižně jedou. Mysleli si, že po tolika stech kilometrech v sedle pojedou tak nějak lehce, ale skutečné ostré tempo je překvapilo.
Na všechny ostatní závodníky, kteří ještě do CP3 dorazí čeká stejný servis, občerstvení, masáže, nocleh...a podpora těch, kteří závod sledují. Náš týmový jezdec Robert Klepl, stále pokračuje a pokud se nestane něco neočekávaného, předpokládáme, že do CP3 dorazí někdy ve čtvrtek, nebo pátek. 
                                                                                       
                                                                                          Více informací o průběhu naleznete: zde


Přinášíme Vám pár záběrů z prvního průjezdu závodníků.

Zpět na seznam

» Kvalitné služby zákazníkom «

Vertical Trade je jediný oficiálny distribútor vybavenia a školenia Petzl pre ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou vybavenia pre horolezectvo, kemping, turistiku, a osobných ochranných prostriedkov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. V Českej republike a na Slovensku zastupuje popredných svetových výrobcov tohto vybavenia - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Tovar dodávame do všetkých outdoorových sietí a predajní po celej ČR a SR. Viac o firme Vertical Trade.

Poradíme a predáme Vám vybavenie značky PETZL pre športové lezenie, horolezectvo a vysokohorské lezenie (zabezpečujeme tiež záručný a pozáručný servis). Ďalej Vám ponúkame vybavenie pre turistiku a pobyt v prírode akou sú karimatky, čelovky, batohy, stany aj oblečenie od ďalších nami zastupovaných značiek.

Odborne Vám poradíme pri výbere osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (postroje, blokanty, zlaňovacie brzdy, karabíny, tlmiče a zachytávače pádu, laná, atď.). Značka PETZL a ďalšie nami zastupované firmy majú vo svojom výrobnom programe tiež vybavenie pre armádu a bezpečnostné zložky.

Weblogo