Vertical Trade s.r.o. je výhradní oficiální zástupce značek Petzl, Cascade Designs = (Thermarest, MSR, Platypus, Sealine), Montane, Chillaz, Summit to Eat, Vipole a Teal v České Republice a na Slovensku.

 

Logo Petzl
Francouzská firma zabývající se výrobou vybavení pro horolezectví, canyoning, speleologii a práce ve výškách, také výrobce nejznámějších čelových svítilen.Logo CDIFirma vyrábějící vybavení pro kemping - stany, vařiče, filtry a nádobí MSR, karimatky Thermarest, pitné systémy Platypus a cestovní vaky SealLine. Hlavní sídlo je ve městě Seattle v USA, evropská pobočka je v irském Midletonu.


logo Vipole Italská rodinná firma, která vyrábí kvalitní hole pro trekking, nordic walking a další outdoorové aktivity. Hole jsou vyráběny ručně v jejich rodinné továrničce v Itálii a vlastní několik patentů na technické systémy holí.Logo VAR
Český výrobce legendárních vařičů VAR, sídlící v Jablonci nad Nisou. Tato firma se zabývá výrobou jednoduchých a spolehlivých vařičů s vynikajícími parametry už od 80 let minulého století. Své portfolio časem rozšířila o výrobu plynových kartuší a kvalitního kempingového nádobí.

 

Logo Chillaz Známá moderní rakouská firma s desetiletou tradicí vyrábějící módní a zároveň funkční oblečení pro lezení a volný čas, oblíbená především mezi mladými lidmi. Firma používá nejmodernější technologie a materiály, klade důraz na ekologii a ochranu životního prostředí.Výrobce dehydrované stravy známé po celém světě pod jménem Mountain House. V roce 2017 došlo k přebrandování značky pro evropský trh. Pro Evropu se strava vyrábí ve společnosti European Freeze Dry sídlící v anglickém Prestonu.

 

Britská firma založená v roce 1995 dvěma kamarády, kteří si vyráběli vybavení na expedice sami a později se rozhodli založit značku Montane, která se stala synonymem pro ultralehké, technické vybavení pro extrémní sportovce na celém světě - horolezce, alpinisty, polárníky, cestovatele, bikery a ultra maratonce.

 

Český výrobce ekologické bio drogerie. Firma zaměřená na ochranu našeho životního prostředí a planety Země. Pestrou škálu produktů z mýdlových ořechů tvoří prací prostředky funkčního oblečení (spodní prádlo, merino, membránové bundy a fleece), mycí a čistící prostředky, a další produkty osobní hygieny.

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo