Vertical - logo
Maglajz logo

Výrobní číslo u produktů Petzl

uveřejněno

18.01.2016

Kódování výrobního čísla u produktů Petzl se mění.

Výrobní číslo u produktů Petzl

výrobní číslo Petzl

Za účelem zlepšení sledovatelnosti výroby produktů   se Petzl rozhodl pozměnit kódování individuální výrobního čísla svých OOP. Nový systém kódování bude obsahovat výrobní číslo série, které výrobci rychlejší a přesnější přístup ke všem výrobním údajům.

vvýrobní číslo Petzlvvýrobní číslo Petzl
Tato změna se bude postupně zavádět u všech OOP během let 2016 a 2017.
Všimněte si také, že v návodech k použití bude tato změna také postupně zaváděna. V důsledku toho můžete během těchto dvou let, 2016 a 2017, pozorovat některé rozdíly mezi vysvětlením značení výrobního čísla uvedeného v návodu k použití a čísla uvedeného na produktu OOP.
Matrice značení se bude měnit. Díky tomuto novému systému kódování (typ B), bude individuální výrobní číslo série čitelné pouze při skenování matrice.

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo