Vertical - logo
Maglajz logo

Vírský cepín 2018 & Petzl testing day

uveřejněno

01.03.2018

Jedinečná událost - testování nejnovějších cepínů Petzl, které ještě nejsou v prodeji, spojené s MČR v ledolezení na rychlost.

Vírský cepín 2018 & Petzl testing day

 

Máme tady rok 2018 a s ním i další ročník závodů v ledolezení na rychlost - Vírský cepín, který je zároveň také oficiálním mistrovstvím ČR.

V letošním roce jsme závody spojili s testováním našich nových zbraní do ledu, které přijdou na trh v červenci roku 2018. Vy si je můžete vyzkoušet už teď. Přijeďte do Víru a užijte si lezení v ledu. Čeká tam na vás spoustu zaledovaných linií, můžete si od nás půjčit mačky a cepíny, porovnat si starší modely s úplně novými, které teprve čekají na uvedení na trh. Co pro vás máme?

Mačky Lynx, Vasak, Irvis, Sarken               Cepíny Nomic, Quark, Ergo, Gully a úplné novinky Nomic 2018, Quark 2018 a Ergonomic 2018 

Pokud si někdo bude chtít užívat ledolezení ještě více, může se od 13.00 hod zaregistrovat a vyzkoušet si závodní linii na čas. Nejrychlejší závodníci postoupí do večerního finále. Atmosféra je skvělá a odvážlivců, kteří se nechají vyhecovat a jdou do toho, je každý rok spousta. Tak neváhejte a zapište si termín do Vašeho kalendáře. Těšíme se na Vás.

 Vírský cepín 2018

Další informace o stěně na www.ledovastenavir.cz

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo