Vertical - logo
Maglajz logo

Vírský cepín 2016

uveřejněno

28.01.2016

Závod v ledolezení na rychlost na uměle zaledované stěně ve Víru.

Vírský cepín 2016


I letos se uskuteční již tradiční závod Vírský cepín, ve kterém se bude bojovat o nejrychlejšího muže a ženu na uměle zaledované stěně ve Víru. Tradiční bude také termín pořádání závodu - druhá únorová sobota 13.2. Vše je připraveno, ledová stěna je nachystaná, záleží jenom na počasí, zda skvělé podmínky vydrží. Jako každý rok, i letos se závodu účastníme s našimi produkty a podpoříme závodníky. Připraveny pro ně máme také zajímavé ceny. Nemáte li ještě na tento termín naplánovaný jiný program, přijeďte si zazávodit, nebo se jen podívat a podpořit závodníky.

Sledujte aktuální informace o stavu ledu a podmínkách pro lezení na stránkách Ledové stěny VÍR

Vírský cepín 2016


Album minulého ročníku Vírský cepín 2015.

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo