Vertical - logo
Maglajz logo

Upgrade softwaru OS by Petzl pro NAO

uveřejněno

07.03.2013

Zdokonalený software OS by PETZL pro svítilnu NAO ke stažení zdarma.

Upgrade softwaru OS by Petzl pro NAO

Nová verze softwaru "OS by Petzl" pro optimalizaci výkonu čelových svítilen Petzl právě vychází. Aktualizace se týká všech, kdo vlastní svítilnu Petzl NAO.

 

 

 

pictoZdokonalený software vám umožní:

  • ušetřit akumulátor v případě náhodného zapnutí svítilny (např. v batohu)
  • zlepšit výkon svítilny v extrémních teplotách
  • využít výhody opravy drobných chyb v elektronice svítilny
  • automaticky v budoucnu instalovat další aktualizace
  • zaručuje kompatibilitu s Windows 8 a Mac OS X.8 Mountain Lion

Tento upgrade nijak neovlivní vaše osobní nastavení programů, které jste si již vytvořili. Pravidelné aktualizace vaší svítilny vám umožní získávat výhody nejnovějších inovací čelových svítilen.

Ecran OS by Petzl

pictoVýhody softwaru OS by Petzl:

Software OS by Petzl, který má snadné intuitivní ovládání, umožňuje naprogramování režimů čelové svítilny podle vašich potřeb: můžete si nastavit svítivost svítilny NAO podle aktivity, nebo naprogramovat akumulátor CORE pro modely TIKKA®2-ZIPKA®2.

  • Zdarma ke stažení
  • Snadné použití
  • Dostupné pro Windows a Mac OS

 

STÁHNĚTE SI OS BY PETZL pro Windows (verze 2.8.47)

STÁHNĚTE SI OS BY PETZL pro Mac OS X (verze 2.8.47)

 
 
Po stažení softwaru pokračujte podle následujích kroků:
1 – Připojte akumulátor.
2 – Připojte svítilnu k akumulátoru.
3 – Dobijte akumulátor.

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo