Vertical - logo
Maglajz logo

Test Petzl CORE

uveřejněno

24.10.2012

Zapůjčení akumulátoru Petzl CORE na vyzkoušení v prodejnách po celé ČR a na Slovensku.

Test Petzl CORE

UPOZORNĚNÍ

naše firma pro Vás připravila testovacací akci akumulátoru Petzl CORE. Po celý listopad si můžete Petzl CORE ve vybraných prodejnách po celé České republice a na Slovensku zapůjčit domů a vyzkoušet si jeho použití a programování prostřednictvím softwaru OS by Petzl, který je zdarma ke stažení. Akumulátor CORE je velmi příjemný pomocník pro ty z vás, kdo svítilnu používáte často. Například pro sportovní aktivity, zejména v tomto ročním období, kdy se dny krátí a času na trénink ubývá. Nemusíte každý týden dokupovat nové baterie. CORE stačí po každém tréninku připojit na váš počítač a za chvíli máte svítilnu opět připravenou k použití. Pokud se odpoledne vracíte ze skal a zastihne vás podzimní temnota, čelovku Petzl s akumulátorem CORE můžete mít vždy po ruce v batohu, doma ji opět nabijete a druhý den je opět v pohotovosti.

 

 Seznam prodejen, kde si můžete Petzl CORE zapůjčit.

 

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo