Vertical - logo
Maglajz logo

Teal - zdravé praní

uveřejněno

10.05.2018

Praní v šetrném, čistě přírodním prostředku, šetří nejen přírodu, ale i Vás.

Teal - zdravé praní

TEAL je 100% přírodní, biologický a ekologický produkt vyrobený z mýdlových ořechů. Když ho používáte při praní, do kanálu, potažmo do prostředí, odchází pouze snadno odbouratelný přírodní "odpad". Mnoho z nás si ale neuvědomí další výhody používání tohoto přírodního prostředku. Každý, kdo má alergie na moderní prací prostředky, aviváže, mycí gely, umělá vlákna, atp. ví, o čem je řeč. Alergií přibývá a zejména děti jsou hodně citlivé. Další výhodu praní v tomto prostředku mohou nalézt obyvatelé rodinných domků s vlastní biologickou čističkou odpadu, kdy jim tento čistě přírodní produkt nezatíží biologické prostředí čističky a snadno se v ní odbourá. Výborný je také univerzální mycí prášek, který lze použít jak na mytí nádobí, tak i k umývání vlasů i celého těla. To ocení zejména cestovatelé do odlehlých krajin, kdy se mohou bez problémů umýt v potoce, nebo rybníku, aniž by znečišťovali životní prostředí.

eko drogerie, bio drogerie, praní, Teal, zdravé praní

Prohlédněte si seznam produktů TEAL v našem katalogu zboží

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo