Vertical - logo
Maglajz logo

Štefánik Trail - Petzl fotosoutěž

uveřejněno

03.07.2014

Vyhlášení výsledků fotosoutěže noční části ultra trail maratonu Štefánik Trail 140

Štefánik Trail - Petzl fotosoutěž

 

 

 

 

 

 

Petzl Štefánik Trail 2014

 

Vyhlášení výsledků fotosoutěže

Přinášíme vám výsledky soutěže, kterou jsme zorganizovali v rámci našeho partnerství na nově vzniklém skvělém ultra trail maratonu Štefánik Trail 140. Jako partner závodu jsme na nočním občerstvovacím stanovišti při vodní nádrži Buková poskytovali servis na čelové svítilny závodníků. Na našem stánku Petzl service and test station bylo možné vyměnit baterie, dobíjecí aku bloky k Nau, v rámci možností jsme i opravovali porouchané svítilny. Zájemci si mohli zapůjčit a během závodu vyzkoušet některé z nejvýkonnějších modelů značky Petzl, např. TIKKA RXP, NAO, ULTRA, ULTRA WIDE. První závodníci se začali objevovat kolem desáté hodiny a přibíhali postupně v průběhu celé noci. Poslední závodníci na předávkách štafet dorazili kolem 3 hodiny ráno. 

Jak tedy soutěž dopadla?
Přestože se na občerstvovacím stanovišti a podél trati v průběhu celého závodu pohybovalo spoustu fotografů a očekávali jsme velké množství příspěvků, byli jsme překvapeni, že do soutěže se přihlásilo pouze několik málo účastníků. Z jejich fotografií naše porota, po předchozím sečtení vašich hlasů na face booku,  vybrala pět nejlepších záběrů.

1. MÍSTO

 Petzl Štefánik Trail 2014

2. MÍSTO

Petzl Štefánik Trail 2014

3. MÍSTO

Petzl Štefánik Trail 2014

4. MÍSTO

Petzl Štefánik Trail 2014

5. MÍSTO

Petzl Štefánik Trail 2014

 Výhercům gratulujeme a zasíláme slíbené ceny: čelovka Nao, běžecké triko Petzl a čepice Petzl.

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo