Vertical - logo
Maglajz logo

SPORT Life 2011

uveřejněno

07.11.2011

Již desátý ročník veletrhu outdoorového zboží SportLife začíná ve čtvrtek 10. 11. na výstavišti v Brně.

SPORT Life 2011

Ve čtvrtek začíná na brněnskémChillaz výstavišti již desátý ročník veletrhu outdoorového zboží - SPORT Life - který pro účastníky přichystal kromě výstavních stánků výrobců a dovozců sportovního vybavení také pestrý doprovodný program. Nebudou chybět různé adrenalinové aktivity, lanové dráhy, lezení s cepíny po kládách, nebo slackline. Velmi zajímavým programem v průběhu veletrhů SPORT Life a BIKE BRNO budou na dvou přehlídkových molech představeny módní přehlídky FASHION SHOW - BIKE a FASHION SHOW - OUTDOOR, které předvedou aktuální trendy sportovních značek těchto odvětví. Přehlídky budou probíhat 3 x denně paralelně na dvou přehlídkových molech se speciálním týmem modelek v úplně nové choreografii!

Do těchto módních show jsme pro Vás zařadili kolekce oblečení značky CHILLAZ a obuvi KARRIMOR pro nadcházející sezónu jaro/léto 2012 a jsme zvědaví, jakou choreografii autoři pro tyto značky připravili.

Naše firma se opět tohoto veletrhu účastní a bude se prezentovat jako zástupce světových značek outdoorového trhu s dvacetiletou historií a nabytými zkušenostmi, která svým zákazníkům poskytuje kvalitní služby a servis.

 

 

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo