Maglajz logo

SPORT Life 2011

uveřejněno

07.11.2011

Již desátý ročník veletrhu outdoorového zboží SportLife začíná ve čtvrtek 10. 11. na výstavišti v Brně.

SPORT Life 2011

Ve čtvrtek začíná na brněnskémChillaz výstavišti již desátý ročník veletrhu outdoorového zboží - SPORT Life - který pro účastníky přichystal kromě výstavních stánků výrobců a dovozců sportovního vybavení také pestrý doprovodný program. Nebudou chybět různé adrenalinové aktivity, lanové dráhy, lezení s cepíny po kládách, nebo slackline. Velmi zajímavým programem v průběhu veletrhů SPORT Life a BIKE BRNO budou na dvou přehlídkových molech představeny módní přehlídky FASHION SHOW - BIKE a FASHION SHOW - OUTDOOR, které předvedou aktuální trendy sportovních značek těchto odvětví. Přehlídky budou probíhat 3 x denně paralelně na dvou přehlídkových molech se speciálním týmem modelek v úplně nové choreografii!

Do těchto módních show jsme pro Vás zařadili kolekce oblečení značky CHILLAZ a obuvi KARRIMOR pro nadcházející sezónu jaro/léto 2012 a jsme zvědaví, jakou choreografii autoři pro tyto značky připravili.

Naše firma se opět tohoto veletrhu účastní a bude se prezentovat jako zástupce světových značek outdoorového trhu s dvacetiletou historií a nabytými zkušenostmi, která svým zákazníkům poskytuje kvalitní služby a servis.

 

 

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení
a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Weblogo