Vertical - logo
Maglajz logo

Spací pytle THERMAREST

uveřejněno

02.04.2013

Novinka pro letošní trh - péřové i sysntetické spací pytle značky Thermarest.

Spací pytle THERMAREST

Proč spacáky
značky Therm-a-Rest®
Lépe se vyspíte - dále dojdete.

Spací pytle jsme vyvinuli proto, že jsme přesvědčeni, že skvělý spánek je jedním z nejvíce podceňovaných a neočekávaných zážitků v přírodě . Probudit se odpočatý znamená, že budete další den výkonnější  a budete mít více potěšení z toho, co děláte . V průběhu času se tyto rozdíly sčítají a účinek je patrný. Více dní strávených v divočině, delší čas strávený na cestách a více východů slunce budete vítat s úsměvem. Doufáme, že vidíte stejně jako my.

Výzkum spánku

Déle jak 40 let se Therm-a-Rest věnuje jedinému poslání: poskytovat nejlépe prospané noci v přírodě. Po celou tu dlouhou dobu jsme strávili nespočet hodin testováním v terénu, v rozličných podmínkách a studováním zpětných vazeb našich zákazníků. Jako jediný výrobce ve Spojených státech s vlastní testovací chladící komorou jsme jsme testovali a vyhodnocovali téměř všechny aspekty tepelné izolace pro spaní. Za dobu našeho výzkumu jsme se naučili, co přesně potřebujete pro skvělou noc venku pod hvězdami.

Řešení celého systému

Na spací pytel se díváme jako na část většího integrovaného systému. Klíčové části tohoto systému, spací pytel a karimatka, musí fungovat společně, aby vám zaručily dokonalé pohodlí a tepelný komfort. Sklouznutí z karimatky, nebo odhrnutí klopy spacího pytle způsobí ztrátu vašeho celkového tepla až o jednu třetinu a to nemluvíme o ztracených hodinách spánku. Tyto poznatky nás vedly k tomu, že jsme vyvinuli inovační technologii, která vytváří spojení mezi spacím pytlem a karimatkou a poskytuje mnohem kvalitnější spánek. Naše řešení umožnilo snížit hmotnost tak, že naše spací pytle jsou jedny z nejlehčích na trhu, což je činí ideální pro ty, kdo hledají lehčí, teplejší a pohodlnější odpočinek v přírodě bez kompromisů, aby mohli pokračovat v cestě mnoho dalších dní.

Bezpečný spánek

Klíčem k řešení našeho systému jsou patentované spojky SynergyLink , které zajistí, že zůstanete na karimatce, a tedy v teple, celou noc. Dva pružné pásky z tkaniny pasují na téměř jakékoliv tvary karimatek, a udržují je na svém místě.  Spojky SynergyLink  jsou navrženy tak, aby se mohla použít jakákoliv  matrace až do šíře  63 cm.

Teplejší spánek

Díky komorové konstrukci je izolace rozmístěna do míst, kde vám pomůže nejvíce. Nejvíce izolace je soustředěno v horní části spacáku,  kde se zadržuje stoupající teplý vzduch.Dno spacáku je izolováno matrací a vyžaduje mnohem méně náplně, která vás udrží v teple. Naše konstrukce je založena na tepelném mapování lidského těla a je podložena déle jak čtyřicetiletým výzkumem.

Volný pohyb

Spací pytle Therm-a-Rest mají zvětšený prostor v oblasti trupu, aby se vaše ramena, lokty a boky mohly volně pohybovat. Na hlavě a v nohách je tvar těsnější, pro lepší tepelný komfort a snížení hmotnosti. Více než 70% lidí spí na boku, proto je náš tvar Efficient Comfort ideální pro ty, kdo spí na boku a pro kohokoli, kdo má rád větší volnost pohybu bez navýšení hmotnosti . Vyzkoušejte si náš spacák a porovnejte rozdíl.

Nižší hmotnost

Odebráním materiálu, kterého není potřeba, jsme snížili hmotnost našich spacích pytlů aniž bychom obětovali jejich prostornost, tepelnou izolaci a pohodlí.

Podrobnější informace k jednotlivým modelům spacích pytlů THERMAREST naleznete v KATALOGU ZBOŽÍ.

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo