Vertical - logo
Maglajz logo

Soutěž Petzl GriGri Tour 2017

uveřejněno

06.04.2017

Výsledky slosování soutěže o GriGri +, která probíhala na Petzl GriGri Tour festivalech 2017.  

Soutěž Petzl GriGri Tour 2017

GriGri Tour 2017

Máme tady výsledky slosování soutěže o tři novinky, jistící brzdy Petzl GriGri +. Soutěž probíhala v rámci akce Petzl GriGri Tour 2017 a filmového festivalu Reel Rock 11, kterou v čechách zajistila prodejna outdoorových potřeb HANIBAL ve spolupráci s centry BALUO v Olomouci, lezeckou stěnou ŠUTR v Liberci a lezeckým centrem SMÍCHOFF v Praze.


Výherci jistící brzdy Petzl GriGri + jsou:

Antonín Semerád

Ljuba Lakosilová 

Jan Hadaš


Výherci trička Petzl GriGri Tour 2017 jsou:

Radek Záveský

Jarmila Poslední

Karel Vrba

Výhercům blahopřejeme! Budeme Vás kontaktovat e-mailem a dohodneme předání výher.

 

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo