Vertical - logo
Maglajz logo

Školení Slovensko 2011

uveřejněno

05.10.2011

Produktové školení našich obchodních partnerů na Slovensku.

Školení Slovensko 2011

Ve dnech 30.9. až 1.10. pořádal Vetical Trade ve Vysokých Tatrách na Slovensku produktové školení obchodních partnerů. Pro účastníky jsme připravili 9 stanovišť s různými aktivitami a předali jsme jim jak teoretické, tak hlavně praktické informace, jak naše produkty používat, aby byli schopni svým zákazníkům poskytnout přesné informace, správně jim poradit a poskytnout co nejlepší servis, který je s našimi produkty neodmyslitelně spjatý. Dále jsme jim také představili novinky pro rok 2012.

 

Jednotlivá stanoviště:

- stany a karimatky THERMAREST

- kapalinové vařiče MSR

- lanová centra a novinky PETZL

- slaňování s pomůckami PETZL pro sport + výstup via ferratou

- samozáchrana z převisu a krátké výstupy aneb další použití REVERSA 3

- drytooling - různé modely cepínů a stoupacích želez PETZL, jejich ergonomie a způsob použití

- slanění s pomůckami PETZL pracovní sféra

- dlouhý výstup s pomůckami PETZL pracovní sféra

- práce na šikmých střechách a použití GRILLONU PETZL pracovní sféra

Počasí bylo až na silný vítr vynikající a počet participantů veliký. Věříme, že všichni účastníci si odnesli kromě nových informací a zkušeností také spoustu příjemných zážitků a všem děkujeme za účast a věnovaný čas.

                                                                                                                      Váš Vertical Trade tým

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo