Vertical - logo
Maglajz logo

Školení prodejců na Slovensku

uveřejněno

25.06.2012

Produktové školení prodejců značek Petzl, MSR, Thermarest, Platypus a SealLine na Slovensku.

Školení prodejců na Slovensku

O víkendu 15. - 17. června jsme pořádali produktové školení našich obchodních partnerů na Slovensku. Školení se uskutečnilo v překrásné oblasti Manínskej Tiesňavy poblíž Povážskej Bystrice, nedaleko Súlova. Na programu bylo praktické používání jistících pomůcek pro sportovní lezení, rozdělení pracovních postrojů, stavění stanů MSR, rozebírání, čištění a zapalování benzínových vařičů MSR a další. Po setmění si všichni mohli vyzkoušet, jak svítí čelové svítilny Petzl a seznámit se s novinkou, která již brzy přijde na trh - inteligentní svítilnou Petzl NAO. Ta překonala veškerá očekávání a překvapila všechny účastníky, svítí opravdu výjimečně, není to pouze reklamní buzz. Účelem školení bylo seznámit prodejce s našimi produkty, ukázat jim praktické použití a předat důležité informace, aby mohli svým zákazníkům poskytnou ty nejkvalitnější služby při výběru vybavení. Všichni účastníci obdrželi pro své prodejny certifikáty potvrzující znalosti prodávaného vybavení námi zastupovaných značek.

Zvláštní poděkování patří také Dušanovi Zajacovi a jeho Horolezecké škole za poskytnutí prostor, kde jsme část školení věnované horolezeckým aktivitám, mohli uskutečnit. Pokud máte někdo zájem o absolvování lezeckých kurzů, můžeme jeho školu vřele doporučit. Dostane se vám té nejkvalitnější péče.     

Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo