Vertical - logo
Maglajz logo

Seznamte se s Bindi

uveřejněno

02.11.2018

Čelovka vyvinutá pro městské použití, ale její univerzálnost je vhodná pro spoustu dalších aktivit.

Seznamte se s Bindi

Čelovka BINDI byla vyvinutá pro městské použití, ale její univerzálnost je vhodná pro spoustu dalších aktivit. BINDI je konstruovaná tak, aby byla malá, lehká a hodně svítila, dá se připevnit několika způsoby a to nejen tradičně na hlavu. Je to skvělý společník pro dlouhé podzimní večery.

1. Váží pouhých 35 gramů a vejde se do dlaně.
2. Nabízí režim čirého světla se třemi intenzitami svícení a režim červeného světla se dvěma intenzitami.
3. V nejvyšší intenzitě svícení má čelovka 200 lumenů a dosvítí do 36 metrů s dvouhodinovou výdrží akumulátoru.4. Ve střední intenzitě má čelovka 100 lumenů a dosvit 23,5 metru s výdrží 3 hodiny.
5. V nejnižší intenzitě 5 lumenů je dosvit do 6,5 metru a výdrž celých 50 hodin.
6. Režim červeného světla nabízí dvě nastavení - nepřetržité svícení nebo blikání - pro zachování vašeho nočního vidění nebo pro bezpečnou viditelnost pro ostatní.

Petzl Bindi

7. Ovládání jediným tlačítkem: jedním dlouhým stisknutím můžete přepínat mezi červeným a čirým světlem. Jedním krátkým stiskem přepínáte mezi intenzitami svícení. Po uplynutí 3 sekund bez stisknutí tlačítka se čelovka vypne jediným stisknutím.
8. Zapne se v režimu, který byl naposledy použit při vypnutí.
9. Stisknutím tlačítka po dobu 4 vteřin při vypnutí a otočením těla čelovky do obrácené polohy se čelovka zajistí proti náhodnému zapnutí.

Petzl Bindi

10. Dobíjecí akumulátor Li-Ion 680 mAh se snadno dobíjí pomocí kabelu micro USB s dobou nabíjení 4 hodiny.
11. Indikační kontrolka ukazuje zbývající životnost akumulátoru během používání: zelená pro 66-100%, oranžová pro 33-66%, červená pro 0-33%.
12. Při nabíjení se rozsvítí červená kontrolka a při úplném nabití svítí zeleně.
13. Výhodou proti ostatním modelům je, že BINDI svítí i při nabíjení. To znamená, že ji můžete mít připojenou například na powerbance v batohu, a běžet s ní třeba celou noc.

Petzl Bindi

13. Tenká elastická gumička je nastavitelná a poskytuje nespočet možností pro připevnění: kolem krku, postavená na rovném povrchu, omotaná kolem hůlky atd.
14. Je otočná o 360 stupňů pro umístění světla v mnoha různých úhlech.
15. Ochrana IPX4 zajišťuje ochranu proti postříkání vodou.

S BINDI v kapse nebo batohu není důvod, proč by vás měla tma zaskočit.

Petzl Bindi

Více informací o BINDI v katalogu zboží


Zpět na seznam

» Kvalitní služby zákazníkům «

Vertical Trade je jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko

Vertical Trade s.r.o. je firma zabývající se dovozem a distribucí vybavení pro horolezectví, kemping, turistiku, a osobních ochranných prostředků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. V České republice a na Slovensku zastupuje přední světové výrobce tohoto vybavení - značky Petzl, Cascade Designs (MSR, Thermarest, SealLine, Platypus), Montane, Chillaz, Mountain House a Vipole. Zboží dodáváme do všech outdoorových sítí a prodejen po celé ČR a SR. Více o firmě Vertical Trade.

Poradíme a prodáme vybavení značky PETZL pro sportovní lezení, horolezectví a vysokohorské lezení (zajišťujeme také záruční a pozáruční servis). Dále Vám nabízíme vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě jakou jsou karimatky, čelovky, batohy, stany i oblečení od dalších námi zastupovaných značek.

Odborně Vám poradíme při výběru osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou (postroje, blokanty, slaňovací brzdy, karabiny, tlumiče a zachycovače pádu, lana, atd.). Značka PETZL a další námi zastupované firmy mají ve svém výrobním programu rovněž vybavení pro armádu a bezpečnostní složky.

Weblogo